2.yıl

  Anıttepe Frigidaire Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Anıttepe Frigidaire Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe frigidaire servisi,anıttepede frigidaire servisi,frigidaire anıttepe servisi,frigidaire servisi anıttepe,ankara anıttepede frigidaire servisi,anıttepede frigidaire beyaz eşya servisi,anıttepede frigidaire klima servisi,anıttepede frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Anıttepe frigidaire servisi firmamızca frigidaire ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede frigidaire servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Frigidaire Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Frigidaire servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan frigidaire ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün frigidaire yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede frigidaire servisimizce frigidaire ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede frigidaire beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada frigidaire servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede frigidaire klima servisi,Anıttepede frigidaire kombi servisi olarakta frigidaire Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe frigidaire servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili frigidaire Anıttepe servis elemanlarıanıttepe Frigidaire ,Frigidaire anıttepe,anıttepe Frigidaire servisi,Frigidaire anıttepe servisi,Frigidaire servisi anıttepe,anıttepeda Frigidaire ,anıttepe Frigidaire yetkili servisi,
  Frigidaire yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Frigidaire ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepeda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir