2.yıl

  Anıttepe Electrolux Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Anıttepe Electrolux Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe electrolux servisi,anıttepede electrolux servisi,electrolux anıttepe servisi,electrolux servisi anıttepe,ankara anıttepede electrolux servisi,anıttepede electrolux beyaz eşya servisi,anıttepede electrolux klima servisi,anıttepede electrolux kombi servisi,ankarada electrolux servisleri,electrolux ankara servisleri
  Anıttepe electrolux servisi firmamızca electrolux ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede electrolux servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electrolux Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electrolux servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electrolux ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electrolux yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede electrolux servisimizce electrolux ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede electrolux beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electrolux servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede electrolux klima servisi,Anıttepede electrolux kombi servisi olarakta electrolux Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe electrolux servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili electrolux Anıttepe servis elemanlaranıttepe Electrolux,Electrolux anıttepe,anıttepe Electrolux servisi,Electrolux anıttepe servisi,Electrolux servisi anıttepe,anıttepeda Electrolux,anıttepe Electrolux yetkili servisi,
  Electrolux yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Electrolux,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepeda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir