2.yıl

  Anıttepe Electra Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Anıttepe Electra Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe electra servisi,anıttepede electra servisi,electra anıttepe servisi,electra servisi anıttepe,ankara anıttepede electra servisi,anıttepede electra beyaz eşya servisi,anıttepede electra klima servisi,anıttepede electra kombi servisi,ankarada electra servisleri,electra ankara servisleri
  Anıttepe electra servisi firmamızca electra ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede electra servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electra Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electra servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electra ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electra yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede electra servisimizce electra ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede electra beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electra servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede electra klima servisi,Anıttepede electra kombi servisi olarakta electra Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe electra servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili electra Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmakta anıttepe Electra ,Electra anıttepe,anıttepe Electra servisi,Electra anıttepe servisi,Electra servisi anıttepe,anıttepeda Electra ,anıttepe Electra yetkili servisi,
  Electra yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Electra ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepeda,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir