2.yıl

  Anıttepe Denki Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Anıttepe Denki Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe denki servisi,anıttepede denki servisi,denki anıttepe servisi,denki servisi anıttepe,ankara anıttepede denki servisi,anıttepede denki beyaz eşya servisi,anıttepede denki klima servisi,anıttepede denki kombi servisi,ankarada denki servisleri,denki ankara servisleri
  Anıttepe denki servisi firmamızca denki ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede denki servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Denki Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Denki servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan denki ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün denki yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede denki servisimizce denki ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede denki beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada denki servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede denki klima servisi,Anıttepede denki kombi servisi olarakta denki Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe denki servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili denki Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıttepe Denki ,Denki anıttepe,anıttepe Denki servisi,Denki anıttepe servisi,Denki servisi anıttepe,anıttepede Denki ,anıttepe Denki yetkili servisi,
  Denki yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Denki ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir