2.yıl

  Anıttepe Daikin Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Anıttepe Daikin Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe daikin servisi,anıttepede daikin servisi,daikin anıttepe servisi,daikin servisi anıttepe,ankara anıttepede daikin servisi,anıttepede daikin beyaz eşya servisi,anıttepede daikin klima servisi,anıttepede daikin kombi servisi,ankarada daikin servisleri,daikin ankara servisleri
  Anıttepe daikin servisi firmamızca daikin ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede daikin servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Daikin Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Daikin servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan daikin ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün daikin yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede daikin servisimizce daikin ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede daikin beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada daikin servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede daikin klima servisi,Anıttepede daikin kombi servisi olarakta daikin Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe daikin servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili daikin Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıttepe Daikin ,Daikin anıttepe,anıttepe Daikin servisi,Daikin anıttepe servisi,Daikin servisi anıttepe,anıttepede Daikin ,anıttepe Daikin yetkili servisi,
  Daikin yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Daikin ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir