2.yıl

  Anıttepe Beko Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Anıttepe Beko Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe beko servisi,anıttepede beko servisi,beko anıttepe servisi,beko servisi anıttepe,ankara anıttepede beko servisi,anıttepede beko beyaz eşya servisi,anıttepede beko klima servisi,anıttepede beko kombi servisi,ankarada beko servisleri,beko ankara servisleri
  Anıttepe beko servisi firmamızca beko ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede beko servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Beko Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Beko servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan beko ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün beko yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede beko servisimizce beko ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede beko beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada beko servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede beko klima servisi,Anıttepede beko kombi servisi olarakta beko Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe beko servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili beko Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıttepe beko,beko anıttepe,anıttepe beko servisi,beko anıttepe servisi,beko servisi anıttepe,anıttepede beko,anıttepe beko yetkili servisi,
  beko yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,beko,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir