2.yıl

  Anıttepe Baxi Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Anıttepe Baxi Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe baxi servisi,anıttepede baxi servisi,baxi anıttepe servisi,baxi servisi anıttepe,ankara anıttepede baxi servisi,anıttepede baxi beyaz eşya servisi,anıttepede baxi klima servisi,anıttepede baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Anıttepe baxi servisi firmamızca baxi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede baxi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Baxi Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Baxi servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan baxi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün baxi yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede baxi servisimizce baxi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede baxi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada baxi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede baxi klima servisi,Anıttepede baxi kombi servisi olarakta baxi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe baxi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili baxi Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. anıttepe Baxi ,Baxi anıttepe,anıttepe Baxi servisi,Baxi anıttepe servisi,Baxi servisi anıttepe,anıttepede Baxi ,anıttepe Baxi yetkili servisi,
  Baxi yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Baxi ,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir