2.yıl

  Anıttepe Aeg Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Anıttepe Aeg Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Anıttepe aeg servisi,anıttepede aeg servisi,aeg anıttepe servisi,aeg servisi anıttepe,ankara anıttepede aeg servisi,anıttepede aeg beyaz eşya servisi,anıttepede aeg klima servisi,anıttepede aeg kombi servisi,ankarada aeg servisleri,aeg ankara servisleri
  Anıttepe aeg servisi firmamızca aeg ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları anıttepede aeg servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Aeg Anıttepe servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Aeg servisi Anıttepe olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan aeg ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün aeg yedek parçaları mevcuttur.
  Anıttepede aeg servisimizce aeg ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar anıttepede aeg beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada aeg servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Anıttepede aeg klima servisi,Anıttepede aeg kombi servisi olarakta aeg Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Anıttepe aeg servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili aeg Anıttepe servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  anıttepe Aeg,Aeg anıttepe,anıttepe Aeg servisi,Aeg anıttepe servisi,Aeg servisi anıttepe,anıttepede Aeg,anıttepe Aeg yetkili servisi,
  Aeg yetkili servisi anıttepe,anıttepe,ankara,Aeg,yetkili,kima,kombi,beyazeşya,tamiri,bakımı,servis,servisi,onarımı,ankarada,anıttepede,

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir