ANGİAD Başkanı Değer: -"2. Ankara Sanayi Fuarı, bu yılın en önemli organizasyonu"

  • Yazı boyutu
ANGİAD Başkanı Değer:
  -"2. Ankara Sanayi Fuarı, bu yılın en önemli organizasyonu"

ANGİAD Başkanı Değer: -"2. Ankara Sanayi Fuarı, bu yılın en önemli organizasyonu"

Ankara Genç İş Adamları Derneği (ANGİAD) Başkanı Abdullah Değer, "2. Ankara Sanayi Fuarı'nın, bu yılın en önemli organizasyonu olduğu" değerlendirmesinde bulundu.
     Değer, yazılı açıklamasında, Ankara Sanayi Fuarı için hazırlıkların sürdüğünü, fuarın, Ankara Sanayi Odası (ASO) ile Forum Fuarcılık ve Geliştirme AŞ işbirliğiyle, 20-24 Kasım 2012 tarihleri arasında, Atatürk Kültür Merkezi'nde, ANGİAD'ın ana sponsorluğunda düzenleneceğini kaydetti.
     Ankara'da 10 binden fazla sanayi işletmesi bulunduğunu belirten Değer, "Ankara'da, bu yıl gerçekleşecek en önemli organizasyonunun 2. Sanayi Fuarı olduğunu" kaydetti.
     Değer, "Yüzlerce firması katılacağı fuar hem ürünlerin tanıtımı ve hem de yüksek ciro açısından çok büyük önem taşıyor. Fuara ilginin çok büyük olmasını, katılacak firmaların beklentilerinin yerine gelmesini umuyoruz. Ankara sanayicisinin gücünü göstermesine olanak verecek fuar, firmaların kendini tanıtması için de büyük fırsat" ifadesini kullandı.
    
     -Makine sanayi ağırlıklı-
    
     Fuarın, makine sanayi başta olmak üzere, otomasyon, depolama istifleme, ısıtma ve soğutma sistemleri, elektrik panoları, inşaat ve iş makineleri üreten kurum ve kuruluşları bir araya getireceğini bildiren Değer, fuarın yalnızca Ankara için değil İç Anadolu Bölgesi'ndeki firmalar için de fırsat olduğunu ifade etti.
     Değer, açıklamasında şu görüşleri dile getirdi:
     "Organizasyonun çok başarılı olacağına, Ankara sanayisine değer katacağına inanıyoruz. Bugün 12 organize sanayi bölgesi, 13 üniversitesi, 6 teknoparkı ve hastaneleriyle çok önemli bir konumda olan Ankara, ülke sanayisinde de firma sayısıyla, sağladığı katma değerle, ihracatla, istihdam ve üretim çeşitliliğiyle önemli bir yere sahip. Türkiye'nin ihracatına katkısı her geçen yıl artan başkent sanayisi, Kasım ayındaki Sanayi Fuarı'nda gücünü bir kez daha gösterecektir."
    
    
    

Bu haberi 142 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir