Sirene Sağlık Ürünleri

  Nisbetiye Mah. (Beşiktaş / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2691661
  Melek Sesleri (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Angelsounds Hamile Bebek Kalp Atişi Dinleme +jel

  • Ürün Adı : Angelsounds Hamile Bebek Kalp Atişi Dinleme +jel

  Ürün Hakkında

  Angelsounds’la henüz doğmamış bebeğinizin, hamileliğinizin 10.haftasından itibaren ilk hareketlerini, kalp atışlarını hıçkırıklarını, tekmelemelerini hatta yemek kordonundan geçen besinlerin sesini hastane ortamı olmadan evinizin rahatlığında emniyetli bir şekilde sesleri artıran özelliği ile dinleyebilirsiniz. Bu muhteşem ve mucizevi sesler sizi doğacak çocuğunuza daha çok yakınlaştırır.

  Angelsounds’la bu sesleri cihazınıza kaydedebilir ve daha sonra dinleyebilirsiniz, bilgisayarınıza ya da MP3 ünüze kaydedebilir, e-mail ile yakınlarınıza ve gönderebilir hatta doktorunuza göndererek sağlık durumunu takip edebilirsiniz. Bu sesleri saklayarak daha sonra çocuğunuza hediye edebilirsiniz.

  Angelsounds’la Kayıt edilen bu sesleri bebeğiniz dünyaya geldikten sonra ona dinletmeniz kolik rahatsizligini gidermede yardımci olur.
  (BEBEKLERİN GAZ SANCISI VE DIS ORTAMA ALIŞAMAYIP HUZURSUZLANMA OLARAK TARİF EDİLEN KOLİK RAHATSIZLIĞINI GİDERMEDE, ANNE KARNINDAKİ SESLERİN DİNLETİLMESİ, BEBEKLERİN RAHATLAMASINI SAĞLAYARAK YARDIMCI OLDUĞU, YAPILAN KLİNİK ÇALIŞMALARDA GÖRÜLMÜŞTÜR.)

  Angelsounds’la yeni doğan bebeğinizin kalp atışlarını dinleyebilirsiniz.

  Angelsounds’la akciğer hastası olan ve yaşlı yakınlarınızın kalp atışlarını da dinleyerek sağlıklarını takip edebilirsiniz.

  Angelsounds ile dinleyeceğiniz bebeğinizin kalp atışları dakikada 120–160 kere atar ve hızla koşan bir atın sesini andırır, hıçkırıkları 2 kere vuran davul sesine, tekmelemeleri ise yumuşak vuruşlara benzer.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Sirene Sağlık Ürünleri
  Nisbetiye Mah. (Beşiktaş / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2691661
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir