Kreş Market Anaokulu Malzemeleri Eğitim Araçları , Eğitici Oyuncak Ltd Şti.

  Fatih Sultan Mehmet Bulvarı(gersan Sanayi Sitesi 2305 Sokak)no:532 Yenibatı/batıkent (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-2570258 090-312-2570066 090-555-5051520
  emre gültekin (Firma Sahibi / Ortağı)

  Anaokulu Ayakkabılık Askılık

  • Ürün Adı : Anaokulu Ayakkabılık Askılık
  • Ürün Kategorisi : Okul Mobilyaları

  Ürün Hakkında

  Anaokulu ve Kreş Ayakkabılıkları, çocukların ergonomisi göz önüne alınarak maksimum yarar sağlayacak şekilde, en son teknoloji kullanılarak üretilir.
  Sadece ayakkabı ve çocuk pandifi koymak için dolaplar imal ettiğimiz gibi ayakkabılık ve askılık (gardolap) ın beraber kullanabileceği dolaplar da imal etmekteyiz. Kullanılacak ürünün niteliği müşteri talebi konulacak yerin büyüklüğü ve şekli,göre değişmektedir.Kullanıcı için bu iki seçenek arasındaki en önemli fark dolap derinliklerinde oluşmaktadır. Sadece çocuk ayakkabısı olarak kullanılan dolaplar da derinlik 30 cm civarındadır. Askılık Ayakkabılık olarak kullanılan dolaplarda ise ölçü ideal olan 45 cm ile 55 cm arasında değişmektedir.
  Dolap içerisinde ayakkabı ve pandif koymak için her bir çocuğa ayrı ayrı gözler oluşturulabileceği gibi dar mekanlarda ortak kullanımlı raflar da kullanılabilir.
  Ayakkabılıklarımız genel olarak gövdesi 18 mm kalınlığında 1.sınıf suntalam dan kenarları 1mm pvc yapıştırılarak üretilir.Ürün gövde renklerini açık renklerden seçmenizi tavsiye ederiz. Böylece genelde dar mekanlara konulan bu dolaplar mekanları daha ferah gösterir. Ayrıca dolap kapakları üzerine koyabileceğiniz figürler ve mekandaki diğer dekorasyon öğeleri de daha ön plana çıkar. Bu manada en çok tercih edilen renkler parlak beyaz ve akçaağaçtır.Diğer gövde renkleri için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.
  Dolapların yere basan kısımları için baza (dolabın ön alt tarafında kapak açılması için konulmuş yükselti) kulla

  Tümünü göster
  Kreş Market Anaokulu Malzemeleri Eğitim Araçları , Eğitici Oyuncak Ltd Şti.
  Fatih Sultan Mehmet Bulvarı(gersan Sanayi Sitesi 2305 Sokak)no:532 Yenibatı/batıkent (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-2570258 / 090-555-5051520
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir