Anadolujet'ten, Sabiha Gökçen'den Anadolu'ya uçuşta indirim fırsatı

  • Yazı boyutu
Anadolujet'ten, Sabiha Gökçen'den Anadolu'ya uçuşta indirim fırsatı

Anadolujet'ten, Sabiha Gökçen'den Anadolu'ya uçuşta indirim fırsatı

AnadoluJet, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Anadolu'nun bazı şehirlerine uçacak yolculara, 18 Şubat 2013 ve sonrası için satış ofisleri ve acentelerden satın alacakları biletleri her şey dahil 54 liradan, web ve call center'dan ise 49 liradan başlayan fiyatlarla alma fırsatı sunuyor.
     Yapılan açıklamaya göre, AnadoluJet, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan hesaplı uçuş fırsatları sunmaya devam ediyor. 18 Şubat 2013 ve sonrasına bilet alanlar AnadoluJet ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan ekonomik, güvenli ve konforlu uçacak.
     AnadoluJet yolcuları satış ofislerinden ve acentelerden 54 liradan, web ve call center'dan 49 liradan başlayan fiyatlarla (vergiler ve harçlar dahil) bilet alabilecek. Bu fırsat uçuşları, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Adana, Ankara, Erzurum, Trabzon, Sivas, Kayseri, Diyarbakır, Van, Gaziantep, Samsun, Konya, Mardin, Elazığ ve Hatay seferlerinde geçerli olacak. Belirtilen fiyatlar bağlantılı uçuşlarda geçerli olmayacak, Miles&Smiles mil kazanılamayacak.
     Bu arada, söz konusu indirimden faydalanmak isteyen yolcuların, rezervasyonlarını yaptırdıktan en geç bir saat içinde biletlerini satın alması gerekiyor.
    
    
    

Bu haberi 153 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir