Anadolu OSB 6. Şantiye Buluşması -Anadolu OSB Başkanı Tuncay: -"Kuruluş dönemimizde, "Kriz…

  • Yazı boyutu
Anadolu OSB 6. Şantiye Buluşması 
  -Anadolu OSB Başkanı Tuncay: 
  -"Kuruluş dönemimizde, "Kriz…

Anadolu OSB 6. Şantiye Buluşması -Anadolu OSB Başkanı Tuncay: -"Kuruluş dönemimizde, "Kriz var, yapmayın, 2 yıl bekleyin, paramız yok nasıl buralara para harcayacağız' diye yapılan uyarıları dikkate almayarak bugünlere kadar geldik"

Anadolu Organize Sanayi Bölgesi geleneksel şantiye buluşmalarının altıncısı gerçekleştirildi.
     Anadolu OSB'den yapılan yazılı açıklamaya göre, etkinlikte konuşan Anadolu OSB Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, OSB'lerin kuruldukları alanlarda kısmi belediye yetkilerini kullanabilen özel hukuk tüzel kişiliğine sahip bölgeler olduğunu belirterek, "Kuruluş dönemimizde, 'Kriz var, yapmayın, 2 yıl bekleyin, paramız yok nasıl buralara para harcayacağız-' diye yapılan uyarıları dikkate almayarak bugünlere kadar geldik" dedi.
     Bölgeye bin 625 badem diktiklerini ifade eden Tuncay, "Biz bu bölgeyi kutsal topraklar olarak adlandırıyoruz. Çanakkale savaşında şehit olan Ankaralı sayısı kadar yani bin 625 tane ağaç diktik" değerlendirmesinde bulundu.
     Etkinliğe katılan Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık da tarımın da sanayinin de önemli olduğunu belirterek, "Keşke Ankara'nın çevresindeki tarımsal alanlar, şehrimizin beslenebileceği şekilde değerlendirilebilse" ifadesini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 188 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir