Anadolu Ajansı'nın "Finans Muhabirliği" eğitimi -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli:…

  • Yazı boyutu
Anadolu Ajansı'nın "Finans Muhabirliği" eğitimi 
  -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli:…

Anadolu Ajansı'nın "Finans Muhabirliği" eğitimi -AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli: -"Eğitimin, muhabirlerin finans alanında uzmanlaşmalarına önemli katkısı olacağını düşünüyorum"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, Anadolu Ajansı'nın (AA) Finans Muhabirliği eğitimiyle ilgili, böyle bir eğitimin, muhabirlerin finans alanında uzmanlaşmalarına önemli katkısı olacağını düşündüğünü bildirdi.
     AA'nın gerçekleştireceği Finans Muhabirliği eğitimini değerlendiren Gedikli, eğitim programında planlanan derslere baktığını ve bu dersleri konuları itibariyle çok zengin bulduğunu söyledi.
     Basın sektöründe böyle bir eğitime ihtiyaç olduğunu ve bu eğitimin faydalı olacağını düşündüğünü belirten Gedikli, şunları kaydetti:
     "Haber yazımı başlı başına önemli bir konu ve muhabirlik çok önemli bir meslek ama ekonomi muhabirlerinin bana göre uzmanlaşmaları gerekiyor. Böyle bir eğitimin, muhabirlerin finans alanında uzmanlaşmalarına önemli katkısı olacağını düşünüyorum. Muhabirlerin hem kurumları tanımalarını sağlayacak hem de formasyonlarını geliştirecek güzel ve isabetli bir çalışma olmuş."
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir