Anadolu Ajansı'nın "Finans Muhabirliği" Eğitimi -TBB Mesleki Gelişim ve Kurumsal İletişim Grup…

  • Yazı boyutu
Anadolu Ajansı'nın "Finans Muhabirliği" Eğitimi
  -TBB Mesleki Gelişim ve Kurumsal İletişim Grup…

Anadolu Ajansı'nın "Finans Muhabirliği" Eğitimi -TBB Mesleki Gelişim ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Ali Güngör: -"Türk medyasının önde gelen kuruluşlarından Anadolu Ajansı'nın girişimini finansal eğitime Birliğimizce verilen öneme paralel bir çalışma olarak değerlendiriyoruz"

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Mesleki Gelişim ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Ali Güngör, Anadolu Ajansı'nın Finans Haberciliği Sertifika Programı girişimini gönülden tebrik ettiklerini ifade etti.
     Ali Güngör, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, ekonomi ve finans muhabirliğinin, kuşkusuz özel ilgi ve uzmanlık gerektiren bir alan olduğunu belirterek, "Türk medyasının önde gelen kuruluşlarından Anadolu Ajansı'nın girişimini finansal eğitime Birliğimizce verilen öneme paralel bir çalışma olarak değerlendiriyoruz" ifadelerine yer verdi.
     Güngör, şunları kaydetti:
     "Finans muhabirlerinin, finans sektörü ve sektörün gündemindeki konular hakkında bilgilendirilmesine, düzenlediği eğitim ve toplantılarla destek olan Birliğimizin, Anadolu Ajansı'nın bu önemli girişimine de her zaman destek vermeye hazır olduğunu belirtmek isteriz. Geleceğin finans muhabiri olmasını ümit ettiğimiz adayların, finansal gelişmeleri tahlil ederek ekonominin geleceğini yorumlamak gibi oldukça önemli olan bir sorumluluğu başarıyla ve layıkıyla yerine getirmelerini diliyoruz. Çalışmalarınızda sizlere ve geleceğin finans muhabirlerine başarılar dileriz."
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir