Anadolu Ajansı'nın "Finans Muhabirliği" Eğitimi -EMD Başkanı Türker: -"AA Haber Akademisi,…

  • Yazı boyutu
Anadolu Ajansı'nın "Finans Muhabirliği" Eğitimi
  -EMD Başkanı Türker:
  -"AA Haber Akademisi,…

Anadolu Ajansı'nın "Finans Muhabirliği" Eğitimi -EMD Başkanı Türker: -"AA Haber Akademisi, sadece AA'ya değil, diğer medya kuruluşlarına da bilgi birikimi olan muhabirlerin kazandırılmasına olanak sağlayacaktır"

Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) Genel Başkanı Turgay Türker, Anadolu Ajansı Haber Akademisi'nin, sadece Anadolu Ajansı'na değil diğer medya kuruluşlarına da bilgi birimi olan muhabirlerin kazandırılmasına olanak sağlayacağını bildirdi.
     Turgay Türker, Anadolu Ajansı'nın "Finans Muhabirliği" eğitimi konusunda yaptığı açıklamada, AA Haber Akademisi'nin, Türkiye'nin en önemli ekonomi ve finans kurumlarıyla birlikte finans muhabiri yetiştirecek olmasını önemli bir adım olarak değerlendirdi.
     Ele alınacak konu ve konuşmacılara bakıldığı zaman, muhabir adaylar için söz konusu eğitimin bulunmaz bir fırsat olduğunu belirten Türker, şunları kaydetti:
     "AA Haber Akademisi, sadece AA'ya değil, diğer medya kuruluşlarına da bilgi birikimi olan muhabirlerin kazandırılmasına olanak tanıyacaktır. Akademide Ekonomi Muhabirleri Derneği üyelerinden kimi yerlerde konuşmacı olarak istifade edilmesi çalışmayı daha anlamlı bir hale getirecektir. Finans Muhabiri konusunda yetişecek adaylara başarılar diler, güzel bir süreç geçirmelerini dilerim."
    
    
    

Bu haberi 135 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir