Anadolu Ajansı Finans Haberleri Terminali yayında -Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv: -"Bu…

  • Yazı boyutu
Anadolu Ajansı Finans Haberleri Terminali yayında
  -Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv:
  -"Bu…

Anadolu Ajansı Finans Haberleri Terminali yayında -Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv: -"Bu yeni yapılanma, finans yayıncılığı gibi kritik bir alanda önemli bir boşluğu dolduracaktır"

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, AA Finans Haberleri Terminali'nin yayın hayatına başlamasına ilişkin, "Bu yeni yapılanma, finans yayıncılığı gibi kritik bir alanda önemli bir boşluğu dolduracaktır" değerlendirmesini yaptı.
     Ciliv, AA'nın yeni hizmeti dolayısıyla yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:
     "Türkiye'nin dünyaya açılan penceresi Anadolu Ajansı'nın, bir asrı geride bırakmaya hazırlanırken imza attığı yeni projeleri büyük ilgi ve beğeniyle takip ediyorum. 7 gün 24 saat aralıksız bilgi akışı sağlayan, dış politikadan ekonomiye, kültür-sanattan eğitime, her konuda bizleri bilgilendirme misyonunu layıkıyla yerine getiren Anadolu Ajansı, Finans Haberleri Terminali ile yeni bir dönem başlatıyor. Bu yeni yapılanma, finans yayıncılığı gibi kritik bir alanda önemli bir boşluğu dolduracaktır. Deneyimli AA kadrosunun, Finans Terminali ile hem yerel ekonominin nabzını tutacağına hem de dünya ile aramızda çift taraflı, güçlü bir bilgi akışı sağlayacağına inanıyorum. Cumhuriyet tarihi boyunca güvenilir bir haber kaynağı olmayı başaran Anadolu Ajansı'nın bu kararını ekonomi ve finans dünyası adına son derece değerli buluyor ve Finans Terminali'ne yayın hayatında başarılar diliyorum."
    
    
    

Bu haberi 144 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir