Anadolu Ajansı Finans Haberleri Terminali yayında -İMKB Başkanı İbrahim Turhan: -"Finans…

  • Yazı boyutu
Anadolu Ajansı Finans Haberleri Terminali yayında
  -İMKB Başkanı İbrahim Turhan:
  -"Finans…

Anadolu Ajansı Finans Haberleri Terminali yayında -İMKB Başkanı İbrahim Turhan: -"Finans Haberleri Terminali'nin ekonomiye ve piyasalara ilişkin güncel ve doğru haberlerin hızlı bir şekilde yayılması noktasında olumlu gelişmelere vesile olacağı kanaatindeyim"

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Başkanı İbrahim Turhan, "Finans Haberleri Terminali'nin ekonomiye ve piyasalara ilişkin güncel ve doğru haberlerin hızlı bir şekilde yayılması noktasında olumlu gelişmelere vesile olacağı kanaatindeyim" dedi.
     Turhan, AA'nın Finans Haberleri Terminali'nin yayına girmesi dolayısıyla yaptığı açıklamada, yatırımcıların doğru bilgiye etkin ve hızlı bir şekilde ulaşmasının finans piyasalarının gelişimi açısından büyük öneme sahip olduğunu kaydetti.
     İbrahim Turhan, "Türkiye'de haberciliğin ve yayıncılık etiğinin öncüsü olagelmiş Anadolu Ajansı'nın başlatmış olduğu Finans Haberleri Terminali'nin ekonomiye ve piyasalara ilişkin güncel ve doğru haberlerin hızlı bir şekilde yayılması noktasında olumlu gelişmelere vesile olacağı kanaatindeyim. Projede emeği geçen tüm Anadolu Ajansı mensuplarını tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim" dedi.
    
    
    

Bu haberi 142 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir