Penguen Oto Kimya Merkezi

  güneşli bağcılar ( / İstanbul / Türkiye)
  090-539-5782954
  penguen kimya (Firma Sahibi / Ortağı)

  İlan Etiketleri

  Ana Bayilik Kredi Kartina 6 Taksit

  • İlan Sahibi : penguen kimya
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Bayilik İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 4 Mart 2009 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Aralık 2009 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Kimya Sanayi

  Ana Bayilik Kredi Kartina 6 Taksit İlan Açıklaması

  üretim Hayatina 2007 Senesinde Farkli Bir Marka Ile Başlayan Ve Kalitesini Günbe Gün Arttirarak Son Seviyeye Getiren Penguen Cam Koruyucu Adli ürünümüzün Dönem Dönem Taklitleri Yapilmasina Rağmen Kullanicilarin Takdirini Farki Gramaji Ve Kalitesi Ile Kazanmiştir. ürnlerimizin Piysada Eşi Ve Benzeri Olmadiği Ve Birebir Yapilamadiği Kullanicilar Tarafindan Kabul Edilmiştir. Tamamen Kendi Tesislerimizde Tek Tek Dolumu Takip Edilerek üretilmektedir. ürünlerimizle Ilgili Türkiye Genelinde Ana Bayilikler Verilecektir. Bayilik şartlarimiz Hafifleştirilerek Siz Girişimci Bayi Adaylarimiza Kolayliklar Sağlanmaktadir. öncelikle ürünümüzü Taniyalim.
  Cam Koruyucu Nedir?
  ürünümüz Islak Mendil Formatinda Olup Piyasadaki Taklitlerininin Asine 5 Gram Değil 10 Gram Olarak üretilmiştir. ürünümüz Tek Kullanimlik Formatta Olup Her Bir Uygulama 30 Gün Etkilidir. Uygulama Mendili`de Ayni Ambalajin Içerisinde Bulunmaktadir . ürünü Ambalajindan çikartip Aracin Camina Heryerine Ulaşacak şekilde Sürünüz. 4 Dakika Bekledikten Sonra Cam Hafif Buğulanacaktir. Buğulanan Cami Kağit Peçete ,selpak,kağit Havlu Yardimiyla Buğu Gidene Kadar Temizleyiniz Cam Ilk Günkü Gibi Parlayacaktir. Bu Uygulama Neticesinde Aracin Camina 30 Gün Boyunca Kuş Pisliği Sinek Böcek çamur Yapişmayacaktir. Ayni Zamanda Yağmurlu Havalarda Silecek Kullanmadan Net Bir Görüş Açisi Elde Ederek Kolay Ve Güvenli Bir Sürüş Elde Etmiş Olacaksiniz. ürünümüz Nano Teknoloji Ile üretildiğinden Güneşin Korezon Etkisine Karsida Caminizi Korur. ürünümüzün Son Kullanici Fiyati Sadece 2 Tl Dir. % 400 Oraninda Bayimize Kar Birakmaktadir.
  Bayilik şartlari
  Bayilik Için Yapmaniz Gereken Sadece Başlangiç Olarak 10,000 Adet ürün Almaniz Yeterlidir. ürün Bedeli Harici Franchise Bedeli Alinmamaktadir. Ana Bayimiz Olduğunuz Takdirde Bulunduğunuz Ilde Sizden Başka Satici Olmaz Ve Bize Gelen Talepler Size Yönlendirilir .ana Bayi Olmaya Karar Verdiğiniz Takdirde Sizi şirketimize Davet Ediyoruz. Ve Karşilikli Sözleşme Imzaliyoruz.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Bayilik İlanları

  Penguen Oto Kimya Merkezi
  güneşli bağcılar ( / İstanbul / Türkiye)
  090-539-5782954
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir