Golden Kariyer

  Yüksel Caddesi No.8/15,kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-4188081 -- 090-535-8517074
  Mustafa KARABULUT (Firma Sahibi / Ortağı)

  Amerika'da Doğum Ve Amerika'da Tedavi

  Hizmet Hakkında

  Firmamız Golden Kariyer olarak, Amerika Birleşik Devletleri'nde doğum yapmak ya da tedavisini bu ülkede yaptırmak isteyen aile ya da kişilere öncelikle konuyla ilgili tanıtım ve bilgilendirme yapmaktayız.

  Türkiyeden Amerika'ya gidişte, vize konusu, hangi hastane ve eyalette doğum yapacağınız ya da tedavi göreceğiniz, hastane süreci, hastane sonrası konaklama gibi aklınıza takılabilecek tüm konular ayrıntılarıyla tarafınıza anlatılacaktır.

  Konusunda bilgili ve uzman kadromuz, tüm bu süreçte size eksiksiz olarak yardımcı olacaktır.Amerika'daki ekibimiz, Türk profesyonellerinden oluşmaktadır.

  Amerikaya gitme kararınızla birlikte vizenizi de almış olmanız gerekmektedir. ABD Konsolosluk ve Elçilikleri, vize başvurularının şahısların bizzat kendileri tarafından yapılmasını talep etmektedir.Başvuru yapacağınız vize ise Turist Vizesidir.

  Amerika'ya gidiş geliş uçak bileti, Amerika'da doğum ya da tedavi taleplerinizde tüm organizasyonun sağlanması, Amerika'da konaklama işlerinizle ilgili siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Hizmetleri

  Firmaya ait başka hizmet bulunamamıştır.
  Golden Kariyer
  Yüksel Caddesi No.8/15,kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-4188081 / 090-535-8517074
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir