American Express Corporate Card, Garanti Bankası ile Türkiye'de

  • Yazı boyutu
American Express Corporate Card, Garanti Bankası ile Türkiye'de

American Express Corporate Card, Garanti Bankası ile Türkiye'de

Garanti Bankası, American Express Corporate Card'ı, Türkiye'de ilk defa kurumsal müşterilerinin kullanıma sunuyor.
     Garanti Bankası açıklamasına göre, şirkete ait tüm ihtiyaçları American Express Corporate Card ile karşılayan kurumlar, çalışanlarının şirket adına yapacağı harcamaları yönetme imkanının yanı sıra çeşitli ayrıcalıklardan da faydalanacak.
     Garanti Bankası'nın ticari ve kurumsal şubeleri aracılığıyla başvurulabilen American Express Corporate Card, her çalışana, isteğe göre artırılıp azaltılabilen farklı limitler dahilinde verilebiliyor.
     Kurumun talebi halinde, yetkili çalışanlara nakit çekimi izni tanımlanabiliyor. American Express aracılığıyla sunulan aylık yönetim raporlama sistemi ise şirketlere, çalışanlarının yaptığı harcamaları kolayca takip etme fırsatı sunuyor.
     Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç, konuyla ilgili şunları kaydetti:
     "2006 yılından beri American Express'in Türkiye'deki tek temsilcisiyiz. Geçtiğimiz aylar içerisinde yapılan anlaşmalarla, American Express logolu kredi kartlarının artık İş Bankası, VakıfBank ve Denizbank POS'larında da kullanılmasını sağladık.
     Şimdi bir ilki daha hayata geçiriyor ve dünyanın önde gelen çok uluslu firmalarının tercih ettiği American Express Corporate Card'ı kurumsal müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Amex Corporate Card kullanan şirketler, dünya çapındaki kart harcamalarını, Amex Raporlama Merkezi tarafından konsolide edilmiş raporlarla takip ederek yönetebiliyor.
     Böylece çok daha verimli ve hızlı çalışıyor ve önemli oranda tasarruf elde ediyor. Yeni ürünümüzle, müşterilerimizin her zaman yanında olmayı ve onlara yeni tasarruf imkanları sağlamayı arzu ediyoruz."
    
    
    

Bu haberi 124 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir