Ambarlı Gümrüğünde 705 bin paket kaçak sigara ele geçirildi -Dedektör köpek Lily'nin tepki verdiği…

  • Yazı boyutu
Ambarlı Gümrüğünde 705 bin paket kaçak sigara ele geçirildi
  -Dedektör köpek Lily'nin tepki verdiği…

Ambarlı Gümrüğünde 705 bin paket kaçak sigara ele geçirildi -Dedektör köpek Lily'nin tepki verdiği konteynerlerdeki aramalarda, piyasa değeri yaklaşık 3 milyon lira olan yabancı sigara bulundu

Ambarlı Gümrüğünde, dedektör köpek Lily'nin de kullanıldığı aramalarda iki konteynerde piyasa değeri yaklaşık 3 milyon lira olan 705 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
     Alınan bilgiye göre, Ambarlı Gümrük Müdürlüğü ve İstanbul Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğünce yapılan istihbari çalışmada, Ambarlı Gümrük Müdürlüğüne bağlı iki ayrı limanda bulunan iki konteynerde Çay-Tütün Dedektör Köpeği Lilly marifetiyle arama yapıldı.
     Aramalarda köpeğin de tepki vermesinden sonra, konteynerlerde bulunan eşyanın sayım ve tespitinde kaçak 705 koli içerisinde her bir kolide 2 kutu olmak üzere toplamda 1410 kutu ve 70 bin 500 karton içinde 705 bin paket yabancı sigara yakalandı.
     El konulan kaçak sigaraların piyasa değerinin yaklaşık 3 milyon lira olduğu ifade edildi.
    
    
    

Bu haberi 144 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir