Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nda SEK'e iki ödül

  • Yazı boyutu
Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nda SEK'e iki ödül

Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nda SEK'e iki ödül

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması'nda SEK iki ödüle değer görüldü.
     Yapılan açıklamaya göre, 12 farklı kategoride 170 ambalajın başvuru yaptığı Ambalaj Ay Yıldızları Yarışmas'ının sonuçları açıklandı. Tat Konserve Sanayii AŞ çatısı altında bulunan SEK markası "Yeni Nesil Ayran" ve "Yeni Nesil Günlük Süt" ürün ambalajları ile "İçecekler" ve "Grafik Tasarımı" kategorilerinde altın ödülü kazandı.
     Umay Çubukçu Tasarım Atölyesi'nin grafik tasarımını yaptığı, Tetra Pak tarafından üretilen SEK Yeni Nesil Ayran ve SEK Yeni Nesil Günlük Süt ambalajları, içerdiği ürünü koruma ve saklama yeterlilik ve başarısı, ambalajın biçiminin yeni ve özgün olması, kullanma, açma ve tekrar kapatma yeterlilik ve kolaylığı, yeterli işaretleme ve bilgilendirme, satış görünümü cazibesi, grafik tasarımı, üretim kalitesi, kullanılan malzeme, geri dönüşüm olanaklarındaki başarı, nihai satış noktalarında başarılı sergilenmeye uygunluk kriterleri doğrultusunda ödüle layık bulundu.
    
    
    

Bu haberi 168 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir