2.yıl

  Altındağ Aeg Servisi(ankara)229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Altındağ Aeg Servisi(ankara)229 10 41 - 229 10 42
  • Garanti Süresi : 1yıl
  • Ort. Teslim Süresi : 1gün
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara

  Ürün Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Altındağ aeg servisi,altındağda aeg servisi,aeg altındağ servisi,aeg servisi altındağ,ankara altındağda aeg servisi,altındağda aeg beyaz eşya servisi,altındağda aeg klima servisi,altındağda aeg kombi servisi,ankarada aeg servisleri,aeg ankara servisleri
  Altındağ aeg servisi firmamızca aeg ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları altındağda aeg servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Aeg Altındağ servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Aeg servisi Altındağ olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan aeg ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün aeg yedek parçaları mevcuttur.
  Altındağda aeg servisimizce aeg ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar altındağda aeg beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada aeg servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Altındağda aeg klima servisi,Altındağda aeg kombi servisi olarakta aeg Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Altındağ aeg servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili aeg Altındağ servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir