Altın ve gümüş yatırımları TEB ATM'lerden yapılabiliyor

  • Yazı boyutu
Altın ve gümüş yatırımları TEB ATM'lerden yapılabiliyor

Altın ve gümüş yatırımları TEB ATM'lerden yapılabiliyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşterileri artık altın ve gümüş hesap işlemlerini basit bir şekilde Türkiye çapındaki 950'den fazla TEB ATM'sinden yapabiliyor.
     TEB'den yapılan açıklamaya göre, güvenli liman olarak adlandırılan altın ve gümüşe yatırım yapmak TEB ATM'leri ile çok daha pratik ve kolay hale geliyor.
     Türk Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerini her türlü altın ve gümüş hesap işlemleri için şubeye gitme zahmetinden kurtarıyor. Sadece TEB banka kartını kullanarak internet bankacılığında olduğu gibi tüm TEB ATM'lerinden de altın ve gümüş hesabı açılabiliyor, alım ve satım gibi pek çok altın ve gümüş hesap işlemi yapılabiliyor.
     Tasarruf içinde önemli bir ağırlığa sahip olan altın ve gümüşe yatırım yapmak TEB ATM'leri ile çok daha kolay hale geliyor. Türk Ekonomi Bankası (TEB) müşterileri artık altın ve gümüş hesap işlemlerini basit bir şekilde Türkiye çapındaki 950'den fazla TEB ATM'sinden yapabiliyor.
     TEB banka kartlarıyla ATM'ye giriş yapıldıktan sonra "Yatırım İşlemleri" menüsü altında hizmet sunan "Altın Hesabı İşlemleri" ve "Gümüş Hesabı İşlemleri" menüsünden, vadesiz altın ve gümüş hesabı açmak da dahil pek çok işlem gerçekleştirilebiliyor.
     Açılan yeni hesaba vadesiz Türk Lirası ya da dolar hesabından altın/gümüş alışı yapılabiliyor. Hesap açmanın yanı sıra alım-satım yapmak, fiyatlar hakkında bilgi almak, altın ya da gümüş hesap işlem hareketlerine erişmek ve yine altın ya da gümüş hesabı portföyünü gözlemlemek mümkün oluyor.
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir