Altay Klima Mekanik Bakim Hizmetleri San.tic.ltd

  ömerbeşiktaş sok.no:10 gayrettepe/beşiktaş ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2743206 090-212-2743259
  şirin (Pazarlama Müdür)

  Altay Mekanik Rittal Pano Kliması 0212 2743206

  • İlan Sahibi : şirin
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Temmuz 2009 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 1 Ocak 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Klima Havalandırma

  Altay Mekanik Rittal Pano Kliması 0212 2743206 İlan Açıklaması

  pano kliması ve iklimlendirme sistemlerinde dünya markası olan RİTTAL önümüzdeki yıllarda tamamen yasaklanacak olan floro karbon esaslı gazların yerine co2 gazlı ozon tabakasına zarar vermeyen pano klimasını nano teknolojiyle üreten dünyada tek firmadır!

  Rittal Pano klima sistemlerinde enerji verimliliği adına akılcı adımlar

  Akış optimizasyonlu fan ve filtre ünitelerinden ısı değiştiricileri ve iklimlendirme ünitelerine oradan da işlem biriminde direkt sıvı soğutmalı ünitelere kadar endüstri ve IT pano sistemlerindeki tüm ihtiyaçlar için Rittal etkileyici ve ekonomik pano klima ve iklimlendirme sistemleri sunar.

  Pano klima sistemlerinde enerji verimliliği adına akılcı adımlar ,
  Enerji tasarrufu endüstriyel üretim süreçlerindeki güç elektroniğinin ve IT altyapı sistemlerinin şu an ve gelecekteki en önemli başlıklarından biridir. Evrensel iklim ve çevresel problemler bakış açısı ile mevcut kaynaklar etkin, ekonomik ve sosyal olarak kabul edilebilir yollardan kullanılmalıdır. Bu durumda, akıllı klima kontrol teknolojileri önemli katkıda bulunabilirler.
  Enerji maliyeti özellikle ülkemizde günden güne artmaktadır. 1960 larda en temel seviyeden başlıyarak ulaşılan nokta geçmişte yapılan en kötümser tahminlerin bile çok çok üzerindedir. Çevresel hayatın kalitesinin sürdürülebilmesinin gerekliliğinin yanında, ki bu çok ciddiye alınması gereken bir konudur, doğabilecek tüm enerji tasarrufu şansını da değerlendirmek de ekonomik gereksinimdir.

  Enerji tasarrufu tasarım aşamasında başlar ,
  Klima kontrol çözümlerinde enerji verimliliğindeki kararlı adımlar, havalandırma sistemlerinin tasarım aşamasından önce başlar ve çoğunlukla ilk prototipin oluşmasından öncedir. Bu aşamada güçlü tasarım enstrümanları ve yardımcıları var olmalıdır; Bilgisayar destekli proje mühendislik araçları, CFD (ölçümleme akış dinamikleri) simulatörleri ve test aşamasında tam donanımlı ısı laboratuarları. Bununla birlikte bir takım kısıtlamalar vardır; seçilen klima yada havalandırma ünit

  Tümünü göster
  Altay Klima Mekanik Bakim Hizmetleri San.tic.ltd
  ömerbeşiktaş sok.no:10 gayrettepe/beşiktaş ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2743206
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir