2.yıl

  alsancak toshiba servisi 252 09 64

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir / Gaziemir
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Mart 2014 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  alsancak toshiba servisi 252 09 64 İlan Açıklaması

  252 09 63 – 252 09 64

  TOSHIBA ALSANCAK SERVİSİ ALSANCAK TOSHIBA SERVİSİ TOSHIBA ALSANCAK KLİMA SERVİSİ KLİMA ALSANCAK TOSHIBA SERVİSİ ALSANCAK TOSHIBA TEKNİK SERVİSİ TOSHIBA ALSANCAK TEKNİK SERVİSİ ALSANCAK KLİMA SERVİSİ KLİMA SERVİSİ ALSANCAK TOSHIBA BÖLGE SERVİSİ HER TÜRLÜ TOSHIBA KLİMALARININ BAKIM ONARIM TEKNİK SERVİSİ BİR (1) YIL GARANTİLİ HİZMET (0232) 252 09 63 bulabiliyoruz.
  Donanımlı Araçlar !…
  Araçlarımızda en çok kullanıma ihtiyaç duyulan aygıtları temin ederek üstelik beyaz eşyalarınızı evinizde, iş yerinizde hasarını gidererek en süratli hizmeti oluşturmaya uğraşıyoruz.
  Teknolojik Donanım !…
  Değişen teknoloji beyaz eşya alanında yeni cihazların, aletlerin, eşyaların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Şirketimizde çalışmakta olan personel gelişen bu teknolojiyi incelemekte ve kendilerini devamlı geliştirmektedirler.
  1 Yıl Garanti !…
  Bakım ve onarım hizmetinde işçilik ile değiştirilen yedek parça 1 yıl garantili olup bu periyot zarfında siz müşterilerimizin karşılacağı problemle eksiksiz bir biçimde uğraşmaktayız. Bizler bakış açımız kullandıgınız cihazların sorunsuz, sağlıklı olmasını sağlamaktır.
  Hızlı Servis Hizmeti !…
  Ürününüz bozulduğu zaman Teknik Servisi.(0232) 252 09 63_ 0539 366 06 83 çağrı merkezimizi arayıp arıza kaydı bırakmanız yeterli. Süratli çözüm için teknik servisimiz siz müşterilere çevrenizdeki en yakın servis aracını ulaştıracaktır.
  toshiba alsancak toshiba,toshiba alsancak,alsancakta toshiba,izmir alsancak toshiba,alsancak toshiba izmir,toshiba izmir alsancak,toshiba alsancak izmir,
  izmir alsancakta toshiba,alsancak toshiba servisi,toshiba alsancak servisi,toshiba servisi alsancak,toshiba servis alsancak,alsancak toshiba servis,
  alsancakta toshiba servis,izmir alsancakta toshiba servisi,izmir alsancakta toshiba servis,toshiba servisi alsancak izmir,toshiba servis alsancak izmir,
  alsancak toshiba servisi izmir,alsancak toshiba servis izmir,alsancak izmir toshiba servisi,alsancak

  Tümünü göster
  Bölge Servisi
  Atıfbey Mah.feridun Pözüt Cad.no:17/c (Gaziemir / İzmir / Türkiye)
  090-232-2520963 / - -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir