İstanbul Teknik

  çinar Mah ( / İstanbul / Türkiye)
  090-530-9300701
  Fatih (Firma Sahibi / Ortağı)

  Alperen Beyaz Eşya Servisi 0212 434 04 04

  • İlan Sahibi : Fatih
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 28 Ağustos 2010 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 28 Şubat 2011 Pazartesi
  • Bulunduğu Sektör : Servis Bakım Tamir

  Alperen Beyaz Eşya Servisi 0212 434 04 04 İlan Açıklaması

  Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi, İstanbul Avrupa&Anadolu Yakasında Her Marka Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi Olarak Hizmet vermekte olan İstanbulun En Büyük Beyaz Eşya Klima Kombi Servisidir.
  ALPEREN TEKNİK Servis sektöründe bir ilk olan aynı gün Servis hizmetini sunmaktayız..11 yılı aşkın servis tecrübemizle Anadolu yakasında yetmişi aşkın servis bölgesiyle sizlere daha iyi hizmet etmek amacıyla kurulmuş servisimiz Merkez Servis,Anlayışıyla çağrılarınızı bir merkezde toparlayıp size en yakın Servisi biz, Sizin istediğiniz saatler arasında yönlendirmekteyiz. Beyaz Eşya Servisimizde Klima, Kombi, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi,Doğalgaz Sobası,Siplit Klima, Kaset Tip klima,Pencere Tipi Klima, Buzdolabı,Şohben,Fırın
  Küçük ev aletleri Tamiratı Bakımı Onarımı ve hertürlü Arızası İtina ile yapılmaktadır. Ve Degişen Parçalarımız Orjinal Olup Bir Yıl Garantilidir.
  Klimanızda arıza oluşduğunda ilk bakmanız gereken kumunda dan yaz kış ayarı ve termostat derecesi olmalıdır. Düzeltmeniz halinde arıza devam ediyorsa tek yapmanız gereken bizi aramanız olacaktır.
  Çamaşır Makineniz Çalışmıyorsa ilk bakmanız gereken Makinenizin Bağlı bulunduğu pirizde elektrik varmı, sonrasında açma kapama tuşu aktifmi, yada ön kapak kapalımı, Düzeltmeniz halinde arıza devam ediyorsa tek yapmanız gereken bizi aramanız olacaktır.
  Bulaşık Makineniz Çalışmıyorsa ilk bakmanız gereken Makinenizin Bağlı bulunduğu pirizde elektrik varmı, sonrasında açma kapama tuşu aktifmi, yada ön kapak kapalımı, Düzeltmeni

  Tümünü göster
  İstanbul Teknik
  çinar Mah ( / İstanbul / Türkiye)
  090-530-9300701
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir