Alo Garanti, Sesle Yönlendirme özelliğini devreye aldı -Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı…

  • Yazı boyutu
Alo Garanti, Sesle Yönlendirme özelliğini devreye aldı
     -Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı…

Alo Garanti, Sesle Yönlendirme özelliğini devreye aldı -Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer: -"Müşterilerimiz artık menü adımlarının hepsini dinlemek ve hatırlamak zorunda kalmayacak"

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, "Müşterilerimiz artık menü adımlarının hepsini dinlemek ve hatırlamak zorunda kalmayacak" dedi.
     Garanti Bankası açıklamasında, kullanılan ses teknolojilerine bir yenisi eklenerek Alo Garanti Sesle Yönlendirme özelliğinin devreye alındığı belirtildi.
     Garanti müşterileri yeni özellik sayesinde herhangi bir tuşa basmadan, sadece konuşarak istedikleri adıma yönlendirilecek ve talep ettikleri işlem adımına hızla ve hatasız ulaşabilecek.
     Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, konuyla ilgili, Garanti olarak öncelikli hedeflerinin, müşterilerinin bankacılık hizmetlerinden daha hızlı ve etkin bir şekilde yararlanması olduğunu ifade ederek, bu anlayışla hizmet verdikleri kanalları yeni teknolojilerle geliştirdiklerini anlattı.
     Başer, son dönemde önde gelen akıllı telefonlarda temel bir özellik olarak yer alan sesle yönlendirme altyapısının bir benzerini, telefon bankacılığı sistemlerine entegre ettiklerini kaydetti.
     Başer, şunları kaydetti:
     "Müşterilerimiz artık menü adımlarının hepsini dinlemek ve hatırlamak zorunda kalmayacak. Menüler arasında dolaşırken kaybolmayacak. Söylenenleri doğru anlayarak zaman kazandıran sistem sayesinde, bugün ayda 4 milyonu aşkın çağrı adedine ulaşan 444 0 333 Alo Garanti'de bankacılık işlemleri, sadece konuşarak, kolaylıkla gerçekleştirilebilecek. Sesli çözümlerin önümüzdeki dönemde müşterilerimizin hayatında çok daha önemli bir yere sahip olduğunu göreceğiz. Biz de bu konuda yatırımlarımıza devam edeceğiz."
    
    
    

Bu haberi 81 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir