Allianz'ın Türkiye CEO'luğuna Solmaz Altın getirilecek

  • Yazı boyutu
Allianz'ın Türkiye CEO'luğuna Solmaz Altın getirilecek

Allianz'ın Türkiye CEO'luğuna Solmaz Altın getirilecek

Allianz'ın Türkiye CFO'su olarak görev yapan Solmaz Altın, gelecek yıl 1 Temmuz itibariyle Allianz'ın Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) olarak atanacak.
     Allianz'ın Türkiye CFO'su Solmaz Altın, 1 Ocak 2013 itibariyle geçerli olmak üzere CEO vekilliği görevine başlıyor. 2009 yılından bu yana Allianz'ın Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) olarak görev yapan Alexander Ankel'in Allianz Global Corporate & Specialty şirketinin Asya Pasifik Bölge CEO'su olarak göreve başlayacağı 1 Temmuz 2013 tarihinde ise Solmaz Altın, Allianz'ın Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) olarak yeni görevine atanacak.
     Şu anda Allianz SE CEO Ofisi Eş Başkanı olarak görev yapan Aylin Somersan Coqui ise, 1 Ocak 2013 itibariyle Allianz'ın Türkiye CFO'su olarak yeni görevine başlayacak. Bu atamaların 1 Temmuz 2013 olan devir teslim tarihinden çok önce yapılması Solmaz Altın'ın yeni pozisyonuna geçişini kolaylaştırmaya ve ayrıca bu süre zarfında Alexander Ankel'in yönetimin devamlılığını sağlamasına imkan tanıyor.
     Atamalar Hazine Müsteşarlığı'nın onayının ardından gerçekleştirilecek.
    
    
    

Bu haberi 161 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir