Alkalife

  Bağdat cad.No:47/6 Kızıltoprak-Kadıköy ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4440477 090-216-3370834
  Hicret Akarsu (Firma Sahibi / Ortağı)

  Alkalife

  • Ürün Adı : Alkalife

  Ürün Hakkında

  ALKALİFE® sıradan içme suyunu, yüksek pH değerine sahip alkali suya dönüştüren bir alkali konsantresidir.

  pH değeri yüksek(9-10) su içmek mideyi hidroklorik asit (HCl) üretmesi için tetikler. Mide hidroklorik asidi üretirken aynı zamanda asit nötralize edici özelliği olan bikarbonatı da yan ürün olarak kan dolaşımına gönderir .

  Alkalife® 37ml plastik şişeler halinde sunulmuş olup belirtildiği şekilde kullanıldığı taktirde 2 aylık ihtiyacı karşılar.

  İçindekiler: Damıtık su, Sodyum Hidroksil ,Potasyum Hidroksil
  Kullanım şekli: Kapak çevrilerek açılır, şişe yavaşça sıkılmak sureti ile 3 damla Alkalife bir bardak suya (250 ml.) katılıp karıştırılır.

  Sudan başka herhangi başka bir sıvı ile kullanmayınız.
  Ağırlığı 60-80 kg. olan yetişkinler için günlük 5 bardak, 80 kg üstü yetişkinler için günlük 6 bardak Alkalife’lı su içilmesi ihtiyacı karşılayacaktır.
  Bu ürün evcil hayvanlar için de faydalıdır.

  Alkalife®Amerika Birleşik Devletleri patentlidir.No:5,306,511
  FDA akreditasyonuna sahip Corwood Laboratuvarlarında üretilmiş,T.C.Tarım ve Köyişleri Bakanlığının izni ile ithal edilmiştir.


  NEDEN AlkaLife® KULLANMALIYIZ?

  Vücut fonksiyonlarımız için gerekli olan enerjiyi sağlamak amacıyla yeriz.

  Aldığımız besinlerin oksijenle yakılıp enerjiye dönüştürülme işleminden sonra geriye kalan atıklar asidik özellik gösterirler .Vücut idrar, terleme ve solunum yolu ile bu atıklardan kurtulmaya çalışır. Ancak vücutta, yeteri kadar asit dengeleyici alkali madde yoksa vücut asitlerin %100’den kurtulmayı başaramaz. Vücutta biriken bu asitlerin nötralize edilmesi için gerekli olan alkali minerallerin kanda yeteri kadar bulunmaması durumunda vücut, bu asitleri nötralize ederek güvenli bir ortam yaratmak amacıyla hayati önem taşıyan alkali minarelleri diğer organlardan çalmaya başlar. Örneğin kemik erimesi (osteoporoz) bu süreçte kemikten çekilen kalsiyumun eksilmesi sonucu ortaya çıkar.
  Vücudumuz bedeli ne olursa olsun hayatta kalmak üzere tasarlanmıştır.Bu nedenle bazı değerlerin korunmasına öncelik verilir. Kanın pH değerinin 7.35 ile 7.43 arasında tutulması hayati önem taşır. Bu amaçla besinlerin hücrelerde yanması sonucu ortaya çıkan asidik atıkların kanın pH değerini düşürmesini önlemek amacıyla vücut, kanda yeterli alkali maddelerin bulunmaması durumunda bazı hilelere başvurur. Kanda sıvı halde bulunan asidik atıkları kolestrol ve yağ gibi katı maddelere çevirerek kanın pH değerini dengede tutar. Çünkü asidik maddeler kan içinde çözülmüş halde değilse kanın pH’nı düşürme üzerinde etkileri olmaz. Ancak bu katı maddelerin damarlar ve diğer hayati organlarda birikmesi zamanla ciddi sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına neden olur.


  ASİDİK ATIKLARIN UZUN VADELİ ZARARI NEDİR?
  Kanın pH değerinin alkali mineral eksikliği durumunda ortaya çıkan metobolik asidoz sonucu; kanın yoğunluğu artar kan dolaşımı yavaşlar. Hayati organlar artık yeterli miktarda besin ve oksijeni kolaylıkla alamaz olurlar. Bu durum hastalıklara ve sonuçta ölüme kadar gidebilecek olumsuzluklara yol açar. Bu asit-alkali dengesinin asit lehine bozulması nedeniyle ortaya çıkan doğal sonuçtur.

  Bu durumda vücut, alkali tarafı güçlendirecek dış yardıma ihtiyaç duyar.
  AlkaLife® asit lehine bozulan bu dengeyi onarmak amaçlı üretilmiş en son bilimsel asit dengeleyici üründür.
  Asidik atıkların vücutta biriktiği yerler kişilere göre farklılık gösterdiğinden ortaya çıkan problemler de kişiden kişiye değişir.
  AlkaLife® vücudun asit-alkali dengesini koruyarak uzun ve sağlıklı bir yaşam sunmakla birlikte, ürünün bazı mide ve bağırsak rahatsızlıklarına iyi geldiği , hipertansiyonu olumlu etkilediği , trigliserid, kolestrol, ürik asit değerlerini düşürdüğü , kemik erimesi ve gut gibi asidik atıklarla ilişkili hastalıklarda ise ilerlemeyi durdurduğu yönünde kullanan kişilerden geri bildirimler alınmıştır.

  Alkali yaşamla ilgili daha detaylı bilgi için ve ürünü satın almak için;

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Alkalife
  Bağdat cad.No:47/6 Kızıltoprak-Kadıköy ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4440477
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir