Atasagun Enerji Tasarruf Malz. İnşaat Ticaret Ltd.şti.

  Nişantaşı Mah. Demiryolu cad. Seçil Sitesi B Blok No:38/A ( / Konya / Türkiye)
  090-332-2382386 090-332-2382386
  Atasagun Enerji Tasarruf Malz. Inşaat Ticaret Ltd.şti. (Firma Sahibi / Ortağı)

  Alfa-x Yakıt Tasarruf Sıvısı

  • Ürün Adı : Alfa-x Yakıt Tasarruf Sıvısı

  Ürün Hakkında

  Türkiye`de bir ilk olan ve Koçak Kimya(Özen Kimya) Ltd. Şirketi tarafından TSE’li, CE belgeli ve ISO 9001-2000 Kalite Standartlarında İstanbul`da üretilen ALFA-X YAKIT TASARRUF SIVISI; Kalorifer, Güneş Enerjisi, Klimalı merkezi ısıtma ve soğutma sistemlerinde; (doğalgazlı, kömürlü, klimalı bütün petekli ısıtma sistemlerinde) %30`a varan yakıt tasarrufu sağlayarak, kendisini 3 ay gibi kısa bir zamanda amorti edebilmektedir.
  Suya göre daha erken ısınan ve geç soğuyan, kireçlenme, korozyon ve paslanma yapmayan alfa-x yakıt tasarruf sıvısı -40 dereceye kadar donmama özelliği ile de üstün bir performans sergileyerek kalorifer ve diğer ısı sistemlerini korumakta ve yüksek ısınma oluşturarak tasarruf sağlamaktadır. 192 dereceye kadar kaynamama özelliği ile de uzun yıllar eksilme yapmaz. Bu özellikleri ile alfa-x emsali bulunmayan üstün ve tartışılmaz bir üründür.
  Bağlı kurum ve kuruluşlarınız ile sosyal tesislerinizde bu ürünün kullanılması halinde ortalama %30 civarında tasarruf sağlamanız fabrika garantisi altındadır. Uzun yıllar hem tasarruf sağlayın bütçenize katkıda bulunun, hem daha fazla ısının hem de sisteminiz donmasın ve kireçlenme paslanma yapmasın.
  Ürünümüze yönelik siparişleriniz, sorularınız, talepleriniz için irtibat ve satış büromuza uğrayarak veya müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Atasagun Enerji Tasarruf Malz. İnşaat Ticaret Ltd.şti.
  Nişantaşı Mah. Demiryolu cad. Seçil Sitesi B Blok No:38/A ( / Konya / Türkiye)
  090-332-2382386
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir