Alfa Romeo'dan 1 yıl sonra ödemeli 0 faizli kredi kampanyası -Kampanya kapsamında Giulietta ve…

  • Yazı boyutu
Alfa Romeo'dan 1 yıl sonra ödemeli 0 faizli kredi kampanyası
     -Kampanya kapsamında Giulietta ve…

Alfa Romeo'dan 1 yıl sonra ödemeli 0 faizli kredi kampanyası -Kampanya kapsamında Giulietta ve MiTo'ya özel, "Yarısını Şimdi, Yarısını Seneye Öde" imkanı sunuluyor

Alfa Romeo, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Alfa Romeo Finans kanalıyla düzenlediği Şubat ayı kampanyası kapsamında, Giulietta ve MiTo modellerinde yüzde 0 faizli kredi avantajı sunuyor.
     Yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında, 53 bin 700 liradan başlayan satış fiyatına sahip Alfa Romeo Giulietta modelini ve 46 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Alfa Romeo MiTo modelini tercih edecek müşterilere, araç fiyatının yarısını kredilendirme imkanı tanınıyor.
     Alfa Romeo müşterileri, Şubat ayı kampanyası kapsamında tercih edecekleri Alfa Romeo modelinin satış tutarının yarısını Şubat 2013'te nakit öderken, geri kalanını ise kredilendirerek Şubat 2014 tarihinde yüzde 0 faiz oranı ile tek taksitte ödeyebilecek.
    
     -Aylık 1079 lira taksitle Alfa Romeo Giulietta fırsatı-
    
     Kampanya kapsamında 36 aya kadar vadeli kredi kullanmak isteyen Alfa Romeo müşterileri, Giulietta modeline 36 ay vadeli yüzde 0,35 faiz oranıyla 36 bin lira kredi kullanarak, aylık 1.079 lira eşit taksit ile sahip olma imkanına kavuşuyor.
     Alfa Romeo MiTo modeli için ise 30 ay vadeli yüzde 0,33 faiz oranı ile 30 bin lira kredi imkanından yararlanan müşteriler, aylık 1.063 lira eşit taksitle bu otomobile sahip olabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir