Dizayn Alçıpan Dekorasyon Esenyurt Alçıpan Esenyurt Kartonpiyer

  Yenikent Mah Ozanlar Cad 461 Sok Esenyurt İstanbul (Esenyurt / İstanbul / Türkiye)
  090-538-42444523 -- 090-536-7901077
  nazmi yılmaz (Firma Sahibi / Ortağı)

  alçıpan,kartonpiyer,kemer,göbek,bölme duvar,ışık bandı,gizliışık,yağlı boya,alçı sıva,saten boya plastik boya,parke,fayans,kalebodur,niş,tv ünitesi,desenli boya,duvar kağıdı,doğalgaz,bütün tadilat işleri

  • İlan Sahibi : nazmi yılmaz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Esenyurt
  • İlan Türü : Diğer İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 24 Nisan 2018 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 14 Şubat 2013 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Alçıpan

  alçıpan,kartonpiyer,kemer,göbek,bölme duvar,ışık bandı,gizliışık,yağlı boya,alçı sıva,saten boya plastik boya,parke,fayans,kalebodur,niş,tv ünitesi,desenli boya,duvar kağıdı,doğalgaz,bütün tadilat işleri İlan Açıklaması

  Misyonumuz

  Sektöründe usta elleriyle, hünerlerini büyük bir titizlik ve kalite anlayışıyla icra etmek; ehliyetli kadromuz ile İstanbul piyasasında alçı dekorasyon alanında aranan firma olmak.

  Eğitim ile becerilerimize gelişen teknolojiyide ekleyerek kalite bilincimizi arttırmak.

  Vizyonumuz

  dizayn alçıpan Dekorasyon” müşterilerinin problemlerini doğru olarak algılayıp ve uzman kadrosuyla en doğru çözümü bulup en kısa süre içinde uygulayarak müşteri memnununiyetini kazanır.

  Firma çalışanlarımızın eğitim ve öğrenimleri çıraklıktan bugüne gelen profesyonel ustalık tecrübesiyle bütünlenmiştir.. Gerek yaşam merkezlerinizi gerekse işyerlerinizi gelişen teknolojiye ayak uydurarak harika mekanlara dönüştürüyoruz.

  Kalite Politikamız

  Bizdizayn alçıpan Dekorasyon olarak öncelikle işimizde kaliteyi, eserlerimizde modern hayatın çizgilerini yansıtmayı ve müşteri memnuniyetini, güvenini firma prensibi olarak birinci sırada tutmaktayız.

  Firma olarak farkımız başladığımız işleri taahhüt edilen süre içinde kaliteyi, modern bakış açısının getirdiği en güzel sanatsal çizimleri harmanlayarak müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmektir.

  İşlerinizi bir kez yapmak değil, gerek kalite gerekse sizi doğru anlamış olmanın getirdiği siz müşterilerimizin beğenisini kazanarak yeni projelerinizde tekrar sizinle çalışabilmektir.

  Tümünü göster
  Dizayn Alçıpan Dekorasyon Esenyurt Alçıpan Esenyurt Kartonpiyer
  Yenikent Mah Ozanlar Cad 461 Sok Esenyurt İstanbul (Esenyurt / İstanbul / Türkiye)
  090-538-42444523 / 090-536-7901077
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir