Albaraka 137. şubesini Giresun'da açtı

  • Yazı boyutu
Albaraka 137. şubesini Giresun'da açtı

Albaraka 137. şubesini Giresun'da açtı

Katılım bankası Albaraka, 137. şubesini Giresun'da açtı. Bugün gerçekleşen açılışla Albaraka, Karadeniz Bölgesi'ndeki şube sayısını 12'ye çıkarmış oldu.
     Albaraka açıklamasına göre 2011 net karı yüzde 19,5 artışla 160,2 milyon lira olan bankanın şube açılışında konuşan Albaraka Genel Müdürü Fahrettin Yahşi, bini aşan küçük işletmesiyle son yıllarda hızlı bir sanayileşme içine giren Giresunlu müşterilere Albaraka hassasiyetiyle hizmet vereceklerini aktardı.
     Yeni hizmet noktalarını en kısa sürede halkla buluşturmayı ve 2013 yılında 200 şube açmayı hedeflediklerini belirten Yahşi, sözlerini şöyle tamamladı:
     "Bereket kapısı olan bankamız, ekonomik anlamda dünyanın zorlu bir sınavdan geçtiği bu dönemde, geçmişte olduğu gibi hızlı karar alabilme ve yeniliğe açık yapısı sayesinde geleceğe başarıyla ilerliyor. Yeni şubelerimizle, faizsiz bankacılık prensiplerimizi ve müşterilerimizin alışkın olduğu hizmet kalitesini yeni bölgelere yayarak yeni müşterilere ulaştırmayı sürdüreceğiz."
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir