AkzoNobel Marshall küresel bir marka olma yolunda yenilendi

  • Yazı boyutu
AkzoNobel Marshall küresel bir marka olma yolunda yenilendi

Türkiye’nin bir numaralı ve sektörünün en beğenilen boya markası Marshall, kuruluşundan bu yana geçen 58 yıllık bilgi birikimi ve kültürel uzmanlığına, dünyanın en büyük küresel boya ve kaplama şirketi AkzoNobel’in küresel gücünü de ekleyerek, yenilendi.

Hayata renk katma misyonu ve yenilenmeye odaklı vizyonu ile AkzoNobel Marshall, Türkiye’nin ve dünyanın efsane küresel markalarından biri olma yolunda ilerliyor.

“Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katmaya devam eden AkzoNobel Marshall, geçtiğimiz yıldan bu yana çalışmaları küresel olarak sürdürülen AkzoNobel Yenilenme Hareketi’nin Türkiye’deki en önemli temsilcisi oldu. Türkiye’nin bir numaralı ve sektörünün en beğenilen boya markası AkzoNobel Marshall, yenilenme kapsamında kurumsal kimliği, mağaza yapılanması, bayi ve satış noktası sistemleri ile ürün ve hizmet yelpazesini de yeniledi. Marshall’ın yenilenme süreci ve 2012 hedefleri, AkzoNobel Marshall Genel Müdürü Dick Velings’in ev sahipliğinde ve AkzoNobel Marshall Pazarlama Müdürü Alp Akgünlü’nün katılımıyla gerçekleştirilen bir basın toplantısında aktarıldı. Toplantıda, Gazeteci, TV Programcısı, Belgesel Yapımcısı ve Sunucu Cüneyt Özdemir’in farklı üslubu ve katkıları ile son derece etkileyici belge-hikaye olarak hazırlanan Marshall’ın 58 yıllık tarihini anlatan film de sunuldu.

“Arkamızda büyük bir miras, önümüzde heyecan verici bir gelecek var”

Toplantıda yaptığı açılış konuşmasına yenilenmenin değişim, heyecan, fark yaratmak ve geleceği şekillendirmek olduğunu vurgulayan AkzoNobel Marshall Genel Müdürü Dick Velings, “Büyük değişikliklerin ve büyümenin olduğu 2011’i çok başarılı geçirdik. Rengin gücüne inanıyor ve hem küresel hem de yerel olarak yürüttüğümüz Renklendir Hayatı programımızla kendimizi, Türkiye’de ve dünyadaki insanların hayatında pozitif bir fark yaratmaya adamış bulunuyoruz. Türkiye’de ve dünyada yüz binlerce insana ilham veriyor, onların hayatını değiştiriyoruz. Arkamızda 58 yıllık büyük bir miras, önümüzde heyecan verici bir gelecek var. Köklü geçmişimize, dünyanın bir numaralı boya markası AkzoNobel’in küresel perspektifini de ekleyerek, yenileniyoruz” dedi.

Yenilikçi ürün ve teknolojiler Marshall laboratuarlarında geliştirildi

AkzoNobel Marshall, 2011 yılından bu yana çalışmalarına hız kattığı küresel marka yolculuğunda, yenilikçi ürün ve teknolojilerin kullanımını dünya çapında kolaylaştırmayı, en önemli hedeflerinden biri olarak belirledi. Bu hedefle, Marshall laboratuarlarında geliştirilen ve “rengarenk bir gelecek için önce hijyen” diyerek pazara bir ilk olarak sunulan Gümüş İyonlu Hijyen ürünü, AkzoNobel’in faaliyet gösterdiği ülkelerdeki pazarlarda da yerini aldı. Marshall Hijyen, içerdiği gümüş iyonlarıyla mikropları yok ederek, hijyen konusunda standartları belirliyor. Antimikrobiyal yapısı sayesinde mikroplara dayanıklı, bakteri üretmeyen, küf ve mantarlara karşı on bin kat daha fazla koruma sağlıyor.

 

 

Kaynak: KOBİPOSTASI


Bu haberi 242 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir