Temko Yapı Endüstri Ve Ticaret Merkezi A.ş.

  Cevat Sakir Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. Podyum 2 Is merkezi. Kat:2 No: 86 / 3 Bodrum/Mugla TURKEY (Bodrum / Muğla / Türkiye)
  090-252-4440439 090-252-3160180
  Temko A.ş. (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Akropol Delux Villa

  • Ürün Adı : Akropol Delux Villa

  Ürün Hakkında

  Bilgileri:Yalıkavak şehir merkezine 7 km , Bodrum şehir merkezine 22 km ve Milas Bodrum Hava alanına 47 km uzaklıktadır. Büyük alışveriş merkezlerine de 4 km uzaklıktadır. Metrekare : 153 m²Oda Sayısı : 3Salon Sayısı : 1Banyo Sayısı : 2 * Tüm binalar en son teknoloji olanakları ve malzemeler kullanılarak yüksek standartlarda üretilmiştir. * Betonlarda yivli inşaat demiri kullanılmıştır. * Binalar 5 yıl garantilidir. * Nem ve rutubete karşı dayanımı artırmak için inşaatların başlangıcında temel çevresine ve gerekli yerlere direnaj boruları uygulanmıştır. * Binaların bodrumlarında, teraslarda, tuvaletler ile banyolarda ve çatı üstlerinde su ve rutubete karşı yalıtım uygulanmıştır. Yerlerde ve duvarlarda ses ve ısıya karşı izolasyonlar ve gerekli yerlerde özel bloklar kullanılmıştır. * Salon ve yatak odalarına Klima ünite tesisatı bağlanmıştır. * Binalarda merkezi ısıtma sistemi tesisatı yapılmıştır. * Yerlerin kaplamasında mermer, seramik ve tuvalet ile banyolarda seramik fayanslar kullanılmıştır. * Pencereler ve Balkon kapıları U-PVC malzemesi ile yapılmıştır. * Giriş kapısı çelik olup Amerikan stili kapılar bina içinde kullanılmıştır. * Binaların TV uydu, telefon ve internet bağlantıları için gerekli tesisatlar yapılmıştır. * Binalarda 1nci sınıf inşaat malzemeleri kullanılmıştır. Toplam Proje Alanı : 8.924 m2 Toplam Bina Adedi : 26 Tamamlanma Tarihi : Mayıs, 2008 * Sosyal Tesisler * Kafetarya * Ortak Yüzme havuzu * İsteğe bağlı özel yüzme havuzu yapılır

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Temko Yapı Endüstri Ve Ticaret Merkezi A.ş.
  Cevat Sakir Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. Podyum 2 Is merkezi. Kat:2 No: 86 / 3 Bodrum/Mugla TURKEY (Bodrum / Muğla / Türkiye)
  090-252-4440439
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir