Akkuyu NGS Elektrik Üretim A.Ş: -"Mersin'de kurulacak Akkuyu NGS'de görevlendirilmek üzere,…

  • Yazı boyutu
Akkuyu NGS Elektrik Üretim A.Ş:
  -"Mersin'de kurulacak Akkuyu NGS'de görevlendirilmek üzere,…

Akkuyu NGS Elektrik Üretim A.Ş: -"Mersin'de kurulacak Akkuyu NGS'de görevlendirilmek üzere, Rusya'da eğitim almak için son başvuru tarihi 1 Temmuz 2012"

Akkuyu Nükleer Güç Santrali (NGS) Elektrik Üretim A.Ş, Mersin'de kurulacak Akkuyu NGS'de görevlendirilmek üzere, Rusya'da eğitim almak için son başvuru tarihinin 1 Temmuz 2012 olduğunu bildirdi.
     Akkuyu NGS Elektrik Üretim A.Ş'den yapılan yazılı açıklamada, Mersin'de kurulacak Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nde (NGS) görevlendirilmek üzere, 2012-2013 öğretim dönemi için Rusya'da eğitim alacak Türk öğrenci sayısının 75 olarak belirlendiği hatırlatıldı.
     Öğrencilerin seçimi için sınav başvurularının "www.akkunpp.com" adresinde yer alan "Başvuru Formu" bölümündeki formun doldurularak yapıldığı kaydedilen açıklamada, başvurular için son tarihin 1 Temmuz 2012 olduğu belirtildi.
     Açıklamada, "Konuyla ilgilenen öğrencilerimizin bu süreye kadar internet sitemizdeki formu doldurarak başvurmaları gerekmektedir. Sınav takvimi, öğrenci seçimi, eğitim süresi, burs ve diğer imkanlarla ilgili tüm bilgiler ekteki 'Sınav ilanı' dosyasında yer almaktadır" denildi.
    
    
    

Bu haberi 184 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir