Hantek Elektronik Tibbi Ürünler İnş.san.ve Tic.ltd.şti.

  Piyade Mah. 1985 Sok. Sezer Apt. No: 7/2 Etimesgut / Ankara (Etimesgut / Ankara / Türkiye)
  090-312-2266408 090-312-2266409
  Orhan Ayvalik (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Akilli Kablosuz Panik Buton

  • Ürün Adı : Akilli Kablosuz Panik Buton

  Ürün Hakkında

  WİRELESS PANİC SYSTEM ( KABLOSUZ PANİK SİSTEM)

  Bultel tarafından Akıllı Kablosuz Panik Sistem yazılımı maksimum güç ve kablosuz acil çağrı sistemi alarm ve personel yanıt yönetiminde en üst düzeyde kaliteli hizmet anlayışı içinde , hastaneler ve oteller için hazırlanmıştır. Akıllı Kablosuz Panik Sistemi mevcut bulunduğu hizmet alanında önemli ölçüde personel verimliliği ve dikkati arttırır.

  Akıllı Kablosuz Panik Sistemi yenilikçi ve aynı zamanda eşsiz bir üründür. Panik ayarı için en mode

  ve profesyonel çözüm sistemleri tamamen mevcut altyapıyı aksatmadan binalar ve bitmiş siteler için tasarlanmıştır. Sistem panik aktif bir olay gerçekleştiğinde sinyal gönderir ve radyo dalgaları (frekansı ) aracılığı ile bu sinyaller (433 MHz, 868 MHz ve 915 MHz. Çok sayıda oda için tasarlanmış frekans sistemine sahiptir.) alınır ve görüntülendikten sonra , müşteri tarafından seçilen frekans faaliyet seçimi ile, bu kodlanmış sinyaller entegre mikroişlemci tarafından çözümlenir, alınan mesaj teyidi iletimi onayı bir monitörde (ekran) yazılı görsel metin halinde görüntülenir . Sistem panik aktif olayı gerçekleştiğinde bir ses sinyali de aynı anda aktif hale gelir. Göstergesi mesaj olarak ekranda görüntüleme yoluyla verilir. Sinyal bir nokta ile belirtilen yerde mevcut bir tuşa basılarak monitörün yer aldığı merkez odaya ( hemşire odası, hekim odası, idari yönetim) gönderilir . Akıllı Kablosuz Panik Buton 2 AAA pil ile güçlendiriliyor. Operasyonel pillerin garantisi en az 3 yıldır. Akıllı Kablosuz Panik Butonu hakkında bilgi gönderimini sağlayan pil durumu, entegre mikroişlemci sistemi tarafından izlenir ve pil azalması yada bitimini ( pil boşalma derecesi ) görüntüler , merkez monitöre yazılı görsel metin halinde mesaj ve ikaz gönderir. Akıllı Kablosuz alarm sinyali veritabanı sistemini destekler. Birden fazla panik aktif bir olay gerçekleştiğinde , sistem panik düğmeleri olayların gerçekleşme sırasına ve süresine göre merkez monitöre sesli ve görüntülü mesaj gönderir.

  Sisteme yönetimin (idarenin) isteğine bağlı olarak sıcaklık, nem ölçer ve/veya değişik dedektörler eklenebilir (Kablosuz To Panic hacim ölçer, vb.) .Dışardan gelebilecek farklı sinyal büyüklükleri ve radyo dalgaları hiçbir şekilde sistemi etkilemeyecektir. Mikroişlemci sistemi mağazalar veritabanı parametreleri içinde kullanılabilir. Mikroişlemci sistemi sabit değildir isteğe bağlı olarak çeşitli işler (sektörler ve bireysel hizmet alanları) için değiştirilebilir ve hizmet alanlarında sınırsız kullanım sahasına sahiptir.

  EK KOŞULLAR :

  1-Repeaters ( Tekrarlayıcı ) sayısı binanın tasarımına bağlıdır.
  2-Bir bilgisayar monitörü gereken bir baz istasyonu için.
  3- Her bir ayrı Kablosuz panik sistemi tek bir çözümdür.
  4- Fiyatlar EURO bulunmaktadır.
  5- Sistemin garanti süresi 24 aydır.
  6- Teslim süresi sözleşmeye tabidir.
  7- Teknik servis ödeme koşulları % 25 avans
  8- Teklif geçerlilik 30 gündür.
  9- Base Station ( Baz İstasyonu ) sayısı binanın tasarımına bağlıdır.
  10- Mikroişlemci Sistemi sabit değildir. Her sektörde ve bireysel hizmetlerde kullanılmak üzere imal edilmiştir.

  Tümünü göster
  Hantek Elektronik Tibbi Ürünler İnş.san.ve Tic.ltd.şti.
  Piyade Mah. 1985 Sok. Sezer Apt. No: 7/2 Etimesgut / Ankara (Etimesgut / Ankara / Türkiye)
  090-312-2266408
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir