Akbank'tan, mart ayı konut kredi kampanyası

  • Yazı boyutu
Akbank'tan, mart ayı konut kredi kampanyası

Akbank'tan, mart ayı konut kredi kampanyası

Akbank'ın konut kredilerindeki çalışmalarını yürüttüğü markası Büyük Kırmızı Ev, Mart ayına özel avantajlı faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile kira öder gibi ev sahibi olma olanağı sunuyor.
     Akbank açıklamasına göre, Büyük Kırmızı Ev kapsamında "Mart Kampanyası" düzenledi. Herkesin kira öder gibi ev sahibi olmasını amaçlayan kampanyada kredi kullanıcılarına düşük faiz, düşük taksit ve dosya masrafı indirimi olanakları sağlıyor.
     Mart kampanyası kapsamında bireyler 50 bin lira kredi için, 10 yıl vadede 653 lira aylık taksit ödeyerek yeni evlerine kavuşabilecekler. Kampanyada faiz oranları yüzde 0,79'dan başlıyor. Kampanyada, 100 bin lira kredi tutarı için, 10 yıl vadedeki aylık taksit ise bin 306 lira. Kampanya dahilinde kredi kullanacak olan bireyler, aynı zamanda yüzde 20 indirimli 1 bin lira dosya masrafından da yararlanabiliyorlar.
     Akbank Konut Kredisi Mart Kampanyası kapsamında kredi tutar sınırı gözetmeksizin, 1- 5 yıl arası vadelerde yüzde 0,79, 6-10 yıl vadelerde yüzde 0,81 faiz oranı uygulanıyor.
     Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge yeni kampanya ile ilgili açıklamasında konut kredisi faiz oranlarında yaptıkları indirimle müşterilerine bahar sevincini erken getirdiklerini belirtti.
     Tözge, "Konut kredilerinde Mart ayına özel başlattığımız bu kampanyamızla da istedik ki, müşterilerimiz hayallerindeki eve avantajlı faizler ile sahip olsun ve baharı herkes kendi evinde karşılasın. Akbank Büyük Kırmızı Ev ile konut almanın şimdi tam zamanı. Ev sahibi olmak isteyen herkese bu fırsattan faydalanmalarını öneriyoruz" değerlendirmesinde bulundu.
    
    
    

Bu haberi 172 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir