Akbank'tan 'KOBİ'nin kredisi şimdi, ödemesi 2013'te" kampanyası

  • Yazı boyutu
Akbank'tan 'KOBİ'nin kredisi şimdi, ödemesi 2013'te" kampanyası

Akbank'tan 'KOBİ'nin kredisi şimdi, ödemesi 2013'te" kampanyası

Akbank, KOBİ'ler için 30 Kasım tarihine kadar sürecek bir kampanya başlattı.
     Akbank açıklamasında, KOBİ'lere özel geliştirdiği ürün, hizmet ve çözümler ile verdiği desteği sürdüren Akbank'ın KOBİ'ler için 30 Kasım tarihine kadar sürecek bir kampanya başlattığı belirtildi. Bu uygulamayla müşterilerin 50 bin liraya kadar olan TL taksitli ticari kredi taleplerinin 3 ay ödemesiz dönem seçeneği ve yüzde 0,49'dan başlayan faiz oranları ile karşılandığı kaydedilen açıklamada, Akbank'tan kampanya kapsamında kredi kullanan KOBİ'lerin, ödemelerine 2013'te başlayacağı bildirildi.
     Açıklamada, Akbank'ın kredi kullanan müşterilerine pek çok bankacılık işlemini ücretsiz sunduğu ifade edildi.
     Akbank Ticari ve KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Gür, konuya ilişkin açıklamasında, "KOBİ'lerimiz Türkiye'nin gücü, Akbank KOBİ'lerimizin gücü' diyoruz ve KOBİ'leri desteklemeye dönük her türlü ürün ve uygulamayı geliştirirken, KOBİ'lerimizin gücüne güç katmayı temel ilke olarak benimsiyoruz" dedi.
     Bugün dünya ekonomisinde toparlanma sürecine hız kazandırmak için ABD, Avrupa ve Japonya merkez bankaları başta olmak üzere geniş kapsamlı bir likidite programı uygulandığını kaydeden Gür, şu değerlendirmede bulundu:
     "İşte bu zamanlar KOBİ'ler için tam da büyüme zamanlarıdır. Bunun yanında yeni bir yıla giriyor olmamız da KOBİ'lerimizin yeni plan ve projelerini yaşama geçirmek için uygun bir zaman dilimi. Biz de Akbank olarak, KOBİ'lerin sağlıklı büyüme hedeflerine ulaşmalarında sonuna kadar destek olmak üzere yenilikçi ürün ve uygulamaları kullanımlarına sunmaya özen gösteriyoruz. Şimdi de ekim ayının sonuna kadar kredi kullanan KOBİ'lerimize, 2013'te ödeme imkanı sağlıyoruz. Bu uygulama kapsamında müşterilerimizin 50 bin liraya kadar olan TL taksitli ticari kredi taleplerini 3 ay ödemesiz dönem seçeneği ve yüzde 0,49'dan başlayan faiz oranları ile karşılıyoruz. Ayrıca kredi kullanan KOBİ'lere havale, EFT, çek tahsilatı, çek karnesi ve üye işyeri gibi birçok bankacılık işleminde avantaj sağlıyoruz."
     Açıkmamaya göre, 25 bin liraya kadar, ticari artı para kredisi ile ticari kredi kartı kullanan tüm KOBİ'ler 3 ay boyunca geçerli olmak üzere, Akbank şubelerinden 10'ar adet havale, EFT ve çek tahsilatını, Akbank Direkt İnternet'ten ise sınırsız havale ve EFT işlemini ücretsiz yapabilecek.
     Ayrıca yeni üye işyeri müşterileri yüzde 1 komisyon oranından faydalanacak, bu müşterilerden 3 ay boyunca POS ücreti alınmayacak.
    
    
    

Bu haberi 135 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir