Akbank'tan KOBİ'lere yeni POS hizmeti

  • Yazı boyutu
Akbank'tan KOBİ'lere yeni POS hizmeti

Akbank'tan KOBİ'lere yeni POS hizmeti

Akbank KOBİ'lere aylık sabit ücret ödeyerek POS kullanma imkanı sağlayan EkoPOS'u hizmete sunuyor.
     Akbank açıklamasına göre, sektördeki ilk taksitli işlem yapan POS tarifesi olma özelliğini taşıyan EkoPOS maliyet avantajı ile özellikle düşük POS cirosuna sahip esnaf müşterilere büyük kolaylık sağlayacak. EkoPOS'dan yararlanmak isteyen işyerleri, aylık cirosuna uygun olan tarifeyi seçerek sadece tek bir sabit ücret ödeyecek ve ay boyunca yapacağı işlemler için başka hiçbir ücret ödemeyecek. 1.000 lira ciroya kadar 19 lira sabit ücret, 2 bin lira ciroya kadar 24 lira sabit ücret, 3 bin lira ciroya kadar 29 lira sabit ücret seçeneklerinin sunulduğu EkoPOS ile tüm KOBİ'ler POS sahibi olacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Ticari ve KOBİ Bankacılığı'ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kaan Gür, "Artık POS'u olmayan KOBİ kalmayacak" sloganıyla yola çıktıklarını belirtti.
     Gür, "Bugüne kadar düşük ciro, POS ücreti, POS hizmet ücreti, işlem başına komisyon gibi pek çok ilave masraf nedeniyle özellikle küçük işletme ve esnaf müşteriler için maliyetli bir ürün olan POS'a artık tüm müşterilerimizin rahatlıkla sahip olmasını sağlıyoruz. EkoPOS tarifeleri ile KOBİ'ler ay başında POS için ödeyeceği ücreti bilecek. Böylece, aylık hesabını, maliyetini net bir şekilde hesaplayabilecek. Üstelik kendi POS hacmine göre belirleyeceği aylık 19 TL'den başlayan çok hesaplı tarifeler ile kazançlı çıkacak' ifadelerini kullandı.
     KOBİ'lerin her yıl büyüyen Türkiye ekonomisinin dinamosu konumunda olduğuna işaret eden Gür, "KOBİ'ler Türkiye'nin, Akbank KOBİ'lerin Gücüdür" felsefesiyle hareket ettiklerini ve tüm çalışmalarını değer yaratmak ve sürdürülebilir büyümeye katkı sağlamak amacıyla yürüttüklerini vurguladı.
     Gür, "Akbank olarak KOBİ'lere yenilikçi ürün ve hizmetleri avantajlı koşullarda sunmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda geliştirdiğimiz EkoPOS tarifelerinden yararlanmak için müşterilerimizin Akbank şubelerine başvurmaları yeterli" dedi.
    
    
    

Bu haberi 129 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir