Akbank'tan kariyerinde yükselmek isteyenlere destek

  • Yazı boyutu
Akbank'tan kariyerinde yükselmek isteyenlere destek

Akbank'tan kariyerinde yükselmek isteyenlere destek

Akbank, Sabancı Üniversitesi Executive MBA programlarına katılmak isteyenlere, uzun vadeli ve düşük faizli kredi veriyor.
     Yapılan açıklamaya göre, Akbank'ın, Sabancı Üniversitesi Executive MBA programı için kredi kullananlar, uzun vade, avantajlı faiz/masraf ve esnek ödeme seçenekleri ile bütçelerini zorlamadan eğitimlerini tamamlayabilecek.
     Buna göre, okul ücretinin tamamı ya da bir bölümü, 2 yıla kadar yüzde 0,95 ve 5 yıla kadar yüzde 0,89 faiz oranları ile kredilendirilebilecek. Kredi kullanıcıları, diledikleri taktirde ilk aylardaki ödemelerini rahatlatmak için 8 aya kadar ödemesiz dönemli ya da ilk 1 yıl sadece faiz ödemeli kredi seçeneklerinden yararlanıp, ilk yıl taksitlerinin oldukça düşük olmasını sağlayabiliyorlar.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, iş dünyasının çok hızlı geliştiğini. MBA eğitimi alarak, iş hayatında yeni yaklaşımları takip etme ve öğrenmeyi arzu eden genç profesyonelleri Akbank olarak desteklemeyi amaçladıklarını belirtti.
     Bu kapsamda, Sabancı Üniversitesi ile işbirliği yaparak, maddi nedenlerle MBA eğitimini erteleyenlere özel MBA kredisi geliştirdiklerini dile getiren Tözge, "Düşen faiz ortamı da, bize, ürünü müşterilerimize daha avantajlı fiyatlarla sunma fırsatı sağladı. Sabancı Üniversitesi'nde MBA yaparak kariyerini geliştirmek isteyenler, bu kredi ile bütçelerini zorlamadan program ücretini karşılayabilirler" bilgisini verdi.
     Bu arada, Executive MBA programına katılanlar, kredi için dilediği bir dönemde başvurabiliyor ve kullanılan kredi eğitim ödemesi olarak okulun hesabına aktarılıyor. Krediyi kullanmak isteyenlerin kampüs içindeki Sabancı Üniversitesi şubesine kimlik belgesi ve gelir belgesi ile başvurmaları yeterli oluyor.
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir