Akbank'tan ihtiyaç kredisinde yeni kampanya

  • Yazı boyutu
Akbank'tan ihtiyaç kredisinde yeni kampanya

Akbank'tan ihtiyaç kredisinde yeni kampanya

Akbank kolay başvuru ve hızlı kullanım imkanı sunan ihtiyaç kredileriyle, rekabetçi oranlara sahip bir kampanya daha sunuyor. Kampanya kapsamında müşteriler düşük faizli veya dosya masrafsız kredi alternatiflerinden faydalanabiliyor, dilerlerse 3 ay erteleme seçeneği ile taksitlerine Nisan ayında başlayabiliyorlar.
     Yapılan açıklamaya göre, Akbank, 2013 yılında da ihtiyaç kredisinde rekabetçi koşullara sahip kampanyalarına devam ediyor. Her türlü nakit ihtiyacına yönelik olarak başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyasında faizler yüzde 1'in altından başlıyor. Faiz oranları 24 ayda yüzde 0,96, 36 ayda yüzde 1,05, 48 ayda yüzde 1,10 ve 60 ayda yüzde 1,14 olarak belirlendi.
     Tüm müşterilere yönelik olarak ve 30 bin liraya kadar geçerli olan kampanya kapsamında dosya masrafı 250 lira olarak uygulanıyor. Dileyen müşteriler, dosya masrafı ödemeden yüzde 1,19 faiz oranından da faydalanabiliyor. Kampanyada taksit ödemelerine 3 ay ertelemeli olarak Nisan 2013'de başlama opsiyonu da sunuluyor.
     Kampanya kapsamında kamu çalışanı müşterilerine özel bir başvuru kolaylığı ve fiyat avantajı da bulunuyor. Kamu çalışanları 50 bin liraya kadar olan kredi ihtiyaçlarında, diledikleri Akbank Şubesine sadece kimlik belgesi ile başvurup kredi cevaplarını anında alıyor, kredilerini yüzde 0,95'ten başlayan faizlerle kullanabiliyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, ihtiyaç kredilerinde yeni yılda da özel bir kampanya uyguladıklarını kaydetti.
     Kampanya kapsamında müşterilerine kolay başvuru ve hızlı kredi kullandırımı imkanı sunduklarını, yüzde 0,96'dan başlayan rekabetçi koşullara sahip faizleri veya dosya masrafsız kredi seçenekleri ile bütçelerine uygun finansman olanağı da sağladıklarını aktaran Tözge, "Üstelik ilk aylarda taksit ödemesi yapmak istemeyen müşterilerimiz için taksitleri Nisan ayına kadar erteleme fırsatı da mevcut. Akbank olarak amacımız, müşterilerimize rekabetçi fiyatların yanı sıra, kolay ve hızlı kredi hizmeti sunmak" ifadelerini kullandı.
     Akbank Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi Kampanyası'ndan yararlanmak isteyen tüketiciler, tüm Akbank şubeleri ile 444 25 25 nolu Akbank Cep Şubesi, 4425 smsKredi ve www.akbank.com web adresinden kredi başvurusu yapabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir