Akbank'tan bayram kredisi... -Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür…

  • Yazı boyutu
Akbank'tan bayram kredisi... 
     -Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu 
     Genel Müdür…

Akbank'tan bayram kredisi... -Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge: "Mevcutta, ihtiyaç kredisinde müşterilerimizin bayram öncesi harcamalarına yönelik olarak çok avantajlı bir kampanyamız var"

Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, ihtiyaç kredisinde müşterilerinin bayram öncesi harcamalarına yönelik olarak avantajlı bir kampanya düzenlediklerini bildirdi.
     Akbank'ın bayram kredisi kampanyasına ilişkin açıklamada bulunan Tözge, "Mevcutta, ihtiyaç kredisinde müşterilerimizin bayram öncesi harcamalarına yönelik olarak çok avantajlı bir kampanyamız var" dedi.
     Bayram kredisinden yararlanmak isteyen müşterilerine, yüzde 1,15'den başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunduklarını kaydeden Tözge, kampanya kapsamında, Akbank müşterilerinin 30 bin lira ve 24 aya varan vadelerle yüzde 1,15 faiz oranı ve 250 lira kredi kullandırım ücreti ile, 60 ay vadeye kadar taleplerinde ise yüzde 1,25 faiz oranı ve yine 250 lira kredi kullandırım ücretiyle kredilerini kullanabildiklerini belirtti.
     Üst limiti 30 bin lira olan kampanyalarında, dileyen müşterilerine kredilerini şimdi kullanıp, taksit ödemelerinin Ocak 2013'de başlayabileceğini dile getiren Tözge, şunları ifade etti:
     "Ayrıca kredi dosya masrafı ödemek istemeyen müşterilerimiz için ise dosya masrafsız kredi seçeneği de sunuyoruz. Kredi başvuru ve kullandırım süreci müşterilerimiz için hızlı ve kolay dizayn edildi. Akbank müşterisi olsun olmasın kamu çalışanları sadece nüfus cüzdanı ve kamu kimlik belgelerini göstererek ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Kredibilitesinde herhangi bir olumsuzluk olmayan müşterilerimizin ihtiyaç kredilerini bir gün içinde kullandırmayı hedefliyoruz. Akbank bayram kredisi için son başvuru tarihi ise 31 Ekim."
    
    
    

Bu haberi 133 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir