Akbank şubelerini tüm kredi kartı ödemelerine açtı

  • Yazı boyutu
Akbank şubelerini tüm kredi kartı ödemelerine açtı

Akbank şubelerini tüm kredi kartı ödemelerine açtı

Akbank şubelerini tüm kredi kartı ödemelerine açtı. Artık banka farkı olmaksızın, tüm kredi kartı ödemeleri Türkiye'nin her yanına yayılmış bine yakın Akbank şubesinden yapılabilecek.
     Akbank açıklamasına göre, Akbank, hizmet ve uygulamalarını müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırmak için geliştirme ilkesini, Türkiye'deki 30 milyon banka müşterisi için hayata geçirdi.
     Türkiye çapına yayılmış bine yakın şubesini tüm kredi kartı kullanıcılarının hizmetine açan Akbank, güçlü bankacılık ağını, müşterisi olsun olmasın, tüm kredi kartı sahiplerinin yaşamını kolaylaştırmak için kullanıyor. Uygulamayla Akbank müşterisi olmayanlar da, kredi kartları borçlarını diledikleri Akbank şubesinden ödeyebiliyorlar. Akbank hizmetten kolayca yararlanılabilmesi için banka kredi kartı ödemesini piyasadaki standart bir EFT ücretinden çok daha düşük bir ücretle yapma fırsatı sağlıyor. İster Akbank müşterisi olsun ister olmasın, herkes yalnızca 5 lira işlem ücreti karşılığı, miktarı ne olursa olsun tüm kart borcunu ödeyebiliyor.
    
    
    

Bu haberi 99 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir