Akbank'ın, El Clasıco kampanyası büyük ilgi gördü

  • Yazı boyutu
Akbank'ın, El Clasıco kampanyası büyük ilgi gördü

Akbank'ın, El Clasıco kampanyası büyük ilgi gördü

Akbank, müşterileri arasından üç çifti dünyanın en önemli futbol karşılaşmaları arasında sayılan El Clasico'yu izlemeye yolladı.
     Akbank açıklamasına göre, Direkt İnternet veya Mobil'i 1 Ekim - 31 Aralık tarihleri arasında kullananlar arasında yapılan çekiliş sonucu, Bursa'dan Hasena Nurcan Göktan, Kastamonu'dan Saner Demirtaş ve Van ilinden Ayhan Eren ve bir misafirleri 2 Mart 2013 tarihinde Madrid'de oynanan El Clasico'yu, ünlü televizyon sunucusu ve oyuncu Burcu Esmersoy ve futbol yorumcusu Metin Tekin ile izledi.
     Futbol yorumcusu Metin Tekin, El Clasico'yu kampanyanın şanslı çiftleri ile büyük bir heyecan içerisinde izlediklerini ileterek "Gittiğim en iyi İspanya seyahatiydi. Geçirdiğimiz iki gün gerçekten Madrid'i hissettirdi bana. Bu harika organizasyon için çok teşekkurler" dedi.
     Ünlü televizyon sunucusu ve oyuncu Burcu Esmersoy ise "Birçok kez gittiğim İspanya'da bu sefer bambaşka bir deneyim yaşama olanağı buldum. Çok keyifliydi, emeği geçen herkese teşekkürler" diyerek duygularını ifade etti.
     Yapılan çekiliş sonrası maçı izleyen talihliler de yaptıkları açıklamalarda mutluluklarını paylaştılar. Türkiye'nin farklı illerinden yeni insanlarla tanıştıklarını belirten Nurcan Göktan "Akbank vesilesiyle İspanya"da çok güzel bir tatil geçirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz" dedi.
     Talihlilerden Saner Demirtaş ise duygularını "El Clasico için İspanya'da olmak. Kendimizi bir rüyada hissetik. Bu rüyadan uyanmak istemedik" şeklinde ifade etti.
     El Clasico heyecanını canlı yaşamanın mutluluğunu paylaşan Nusret Topaloğlu ise "El Clasico heyecanını canlı yaşadık. 90 bin kişilik bir stadta genç, yaşlı, kadın, erkek, futbol maçı seyretmeye, El Clasico diye adlandırılan adeta görsel bir şöleni izlemeye gelmiş. Mükemmel bir stad, mükemmel bir seyirci, mükemmel bir futbol. Bizi de bu heyecana ortak ettiği için teşekkürler Akbank" dedi.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir