Akbank'ın, "Çocuğunu İşe Getir" şenliği

  • Yazı boyutu
Akbank'ın, "Çocuğunu İşe Getir" şenliği

Akbank'ın, "Çocuğunu İşe Getir" şenliği

Akbank Operasyon Merkezi bu yıl 5.'si gerçekleştirilen "Çocuğunu İşe Getir" şenliği ile yılda bir gün çocuklar için sıra dışı bir eğlence merkezine dönüşüyor.
     Akbank'tan yapılan açıklamaya göre, çalışanların iş yerindeki paylaşımlarını artırmak amacıyla Akbank Operasyon Merkezi tarafından düzenlenen "Çocuğunu İşe Getir" şenliği, çocukların eğlenirken anne-babalarının iş yerlerini tanıma olanağı sağlıyor.
     Akbank Operasyon Merkezi'nde her yıl artan bir katılımla gerçekleştirilen şenliğe, bu yıl yaşları 1 ile 14 arasında değişen yaklaşık 400 çocuk katıldı.
     Ünlü çizgi roman kahramanı Batman'den, Pamuk Prenses'e kadar birçok masal ve hayal dünyası kahramanının animasyonları ile renklenen etkinlik süresince çalan müzikler çocuklar tarafından seçildi. Şenliğe katılan çocuklar, ebeveynlerinin çalıştıkları ortamda hoşça vakit geçirirken, anne-babalarının arkadaşlarının çocuklarıyla tanışarak yeni arkadaşlıklar kurma fırsatı da buldular.
    
    
    

Bu haberi 145 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir