Akbank girisimcilerin sesi oldu

  • Yazı boyutu
Akbank girisimcilerin sesi oldu

Akbank ile Türk is dünyasinin ortak sesi Türk Girisim ve Is Dünyasi Konfederasyonu güç birligi yapiyor

Türk Ekonomisinin ve finansal sisteminin gelisimine katkida bulunmayi misyon edinmis olan Akbank, ülkenin kalkinmasina yönelik Ekonomik politikalar gelistirmek için çalisan TÜRKONFED’in kurumsal sponsoru oldu.

Sanayici ve is adamlarinin sorunlarina sahip çikarak toplumdaki öncü ve girisimci niteliklerini gelistirmek üzere bagimsiz bir konfederasyon olan TÜRKONFED, dokuz federasyon, 96 dernek ve 9 bin 600 üyesi ile Türk is dünyasinin en büyük sivil toplum örgütlerinden biri. Bölgesel ve sektörel potansiyellerin en iyi sekilde degerlendirilmesini ve Türkiye’nin küresel pazarlarda rekabet gücünün artmasini saglamak TÜRKONFED’in öncelikli hedefleri arasinda yer aliyor.

TÜRKONFED, 2008 yilinin ana temasini KOBI’ler olarak belirlerken, Dünya Bankasi Seminerleri, Baskanlar Konseyi, Girisim ve Is Dünyasi Zirvesi ve Sempozyumu, Akbank’in katkilariyla gerçeklestirilecek.

Akbank ile TÜRKONFED isbirligi ayrica konfederasyon üyelerine de çesitli avantajlar sagliyor. TÜRKONFED üyelerine, üzerinde TÜRKONFED ibaresi bulunan, Türkiye´nin ilk Black karti Wings Black veriliyor. Wings Black’in üyelerine saglayacagi avantajlardan bazilari ise,

- her harcamada mil puan kazanarak istedikleri havayolu ile alan vergisi ödemeden uçabilmek
- yüz binlerce noktada taksitli alisveris imkani
- avans mil ile uçak bileti satin alma imkani
- havalimani iç ve dis hatlarda Lounge hizmeti ve % 55 indirimli valet parking hizmeti

Bu haberi 2,798 kişi okudu

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir