Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tözge: -"Konut kredisi…

  • Yazı boyutu
Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tözge:
     -"Konut kredisi…

Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tözge: -"Konut kredisi müşterilerimize her ay farklı markalardan indirim fırsatları ve bankacılık hizmetlerinde ekstra avantajlar sunduğumuz Büyük Kırmızı Evim avantajlar programına 2013 yılında da devam edeceğiz"

Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, konut kredisi müşterilerine her ay farklı markalardan indirim fırsatları ve bankacılık hizmetlerinde ekstra avantajlar sundukları "Büyük Kırmızı Evim" avantajlar programına 2013 yılında da devam edeceklerini belirtti.
     AA muhabirine bilgi veren Tözge, Akbank olarak 2012 yılında pazar payı ve müşteri sayısını artırmaya devam ettiklerini söyledi. Gelişen performanslarını, yenilikçi çözümler ve etkin kampanya yönetimi ile başardıklarını söyleyen Tözge, "Özellikle daha az bilgi ile daha hızlı kredi başvurusu imkanı sağlayan 'Anında Kredi' uygulamamız ile kredi süreçlerimizi müşterilerimiz için daha da kolaylaştırdık" dedi.
     Yine bu yıl hayata geçirdikleri bir yenilik olan 'Adınıza Kredi' uygulaması ile banka müşterisi olan ve kredibilitesi uygun tüm müşterilerine hazır kredi limitleri sunmaya başladıklarını hatırlatan Tözge, "Bu sayede, hazır limiti olan müşterilerimiz sadece kimlik belgesi ile kredilerini anında kullanabiliyor. Farklı müşteri segmentlerine yönelik etkin ve sürekli kampanya yönetimimiz ile de müşterilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için en yakınlarındaki banka olmayı hedefledik" diye konuştu.
    
     -Konut kredileri-
    
     Konut kredilerindeki çalışmalarını "Büyük Kırmızı Ev" markası altında yürüttüklerini anımsatan Tözge, Büyük Kırmızı Ev'de satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri aracılığıyla, müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunduklarını anlattı.
     Konut projeleri ve emlakçılarla yaptıkları işbirliği ile konut alımı sırasında müşterilerinin yanında olmayı hedeflediklerine işaret eden Tözge, "Büyük Kırmızı Ev kampanyalarıyla uygun faiz ve masraflarla ev sahibi olan bireyler, Büyük Kırmızı Ev'in avantajlar dünyasından yararlanmaya başlıyor. Bankacılık ürünlerine özel fırsatlar ile sahip olan Büyük Kırmızı Ev müşterileri, birçok markadan sunulan indirimler ile de evlerini yenileme ve güzelleştirme imkanına kavuşuyor. Akbank Büyük Kırmızı Ev, konut kredisi müşterilerine 360 derece bir hizmet sunuyor" yorumunu yaptı.
     Tözge, 2013 yılında konut kredisi müşterilerine yönelik özel avantajlar ve uygulamaların devam edeceğini söyleyerek, şunları kaydetti:
     "Konut kredilerinde, 2013 yılında gerek çeşitli müşteri gruplarına yönelik avantajlı faiz oranları uyguladığımız gerekse dönemsel kampanyalarımız ile Büyük Kırmızı Ev'in öncülüğünü devam ettireceğiz. Ürün çeşitliliği, esnek ödeme planları, anlaşmalı konut projelerinde uygulanan indirimli faiz oranları, büyük ve yerel emlakçılarla kurulmuş işbirlikleri ile müşterilerimize hizmet vereceğiz.
     Ayrıca, müşterilerimize şube dışı kanallarımızdan daha etkin, hızlı hizmet vermeyi hedefliyor ve bu kanallarımızın penetrasyonunu artırmak istiyoruz. 2011 yılında başladığımız konut kredisi müşterilerimize her ay farklı markalardan indirim fırsatları ve bankacılık hizmetlerinde ekstra avantajlar sunduğumuz Büyük Kırmızı Evim avantajlar programına 2013 yılında da devam edeceğiz."
    
    
    

Bu haberi 149 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir